پشتیبانی شبانه روزی 09126499950

شاید سوالاتی که در ذهن شماست قبلا پاسخ داده شده باشند...

سوالات متداول

برای دریافت خدمات پشتیبانی ما فرم زیر را پر کرده و مشکل خود را مطرح نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند، یا همچنین می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید...

برخی از سوالات مشتریان در زیر پاسخ داده شده اند

خیر - هیچ نرم افزاری نه از راه دور نصب می شود و نه تبدیل به پیامک و تصاویر می شود.
بله - برای نصب و فعالسازی برنامه می بایست گوشی مورد نظر در دسترس باشد، ولی پس از نصب دیگر نیازی به دسترسی دستگاه نخواهید داشت.
نرم افزار در هر گوشی و تبلتی که نصب شود، اطلاعات همان دستگاه را به پنل منتقل می کند . به عنوان مثال در صورتی که می خواهید فرزندتان را کنترل کنید باید نرم افزار را در گوشی فرزندتان نصب کنید.
هیچ مشکلی ندارد- شما حتی می توانید برای یادگیری و نحوه عملکرد نرم افزار ، آن را چندین بار بر روی گوشی خود نصب و حذف نمایید بدون کم شدن تعداد کاربر خریداری شده.
سامانه در هنگامی که گوشی به اینترنت متصل نباشد، اطلاعات را ثبت می کند و در هنگامی که به اینترنت متصل شود اطلاعات را بصورت کامل برای شما ارسال می کند.
بله - اطلاعات باز هم برای شما ارسال می شود زیرا قبل از اینکه اطلاعاتی از دستگاه حذف شود نرم افزار آن ها را ثبت می کند .
بله- امکان روشن و خاموش کردن اینترنت دستگاه وجود دارد، زیرا برنامه از دو بخش آفلاین و آنلاین تشکیل شده که بخش آفلاین این فرمان را اجرا می کند.
بله - از راه دور می توان GPS دستگاه را روشن کرد، منتهی برای این فرمان اکثر گوشی ها باید روت باشند.
بله - از راه دور می توان اینترنت دستگاه را روشن کرد. منتهی برای این فرمان گوشی بایستی حتما روت شده باشد.
بله - جهت مکان یابی نیازی به روشن بودن مکان یاب (GPS) نمی باشد و اگر دستگاه به اینترنت متصل باشد عملیات مکان یابی با موفقیت کامل انجام می شود.
بله - در هنگام نصب برنامه باید به اینترنت متصل باشید تا بتوانید برنامه را به طور کامل نصب کنید.
خیر - نرم افزار نظارت آزاد حتما باید بصورت دستی و کاملا فیزیکی بر روی گوشی فرزندان شما نصب شود .
خیر ، نصب خود نرم افزار نیازی به روت ندارد
خیر ، نصب خود نرم افزار نیازی به روت ندارد
برای روشن کردن WIFI و GPS ، اسکرین شات گرفتن، خاموش و روشن کردن گوشی (ری استارت)، و کنترل شبکه های اجتماعی، گوشی باید روت باشد. ما بقی امکانات بدون روت قابل مشاهده هستند.
روت کردن گوشی در اصطلاح، رسیدن و دسترسی داشتن کامل به تمام فایل های سیستمی را فراهم میکنید . روش روت کردن گوشی های مختلف با هم متفاوت است، امکان تغییر فایل های سیستمی و تغییر دادن کدهای مختلف برای کارهای بخصوصی که میخواهید انجام دهید را به وجود می آورد.
پیشنهاد می کنیم با شماره های پشتیبانی مندرج در وب سایت تماس حاصل فرمائید. همکاران ما به صورت کاملا ساده و شیوا برای شما نحوه کاربرد و انواع عملکرد این سامانه را توضیح خواهند داد.
در حال حاضر از این برنامه می توان برای مدیریت تمامی دستگاه های اندرویدی ( با هر مدل و برندی) استفاده نمود.
برای هر دستگاه یک حساب کاربری نیاز نیست اما برای مدیریت و فعالسازی هریک از آنها نیاز به تهیه لایسنس مجزا (تعداد کاربری) می باشد ، یا به عبارت ساده تر شما با هر لایسنس می توانید به تعداد کاربری خود، دستگاه ها را به لیست خود در پنل کاربری اضافه نمائید
بله نرم افزار نظارت آزاد، پس از تکمیل مراحل کامل نصب، به نام یک برنامه سیستمی در گوشی فرزند شما نصب و سپس بصورت کامل مخفی خواهد شد .
بله نرم افزار نظارت آزاد دارای مجوز به شماره 20113808 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
نرم افزار نظارت آزاد، نه نیاز به شارژ ماهیانه و سالیانه دارد و نه محدودیت زمانی. اگر تمایل داشتید جهت خرید نسخه پریمیوم با شارژ ماهانه با مشاورین نظارت آزاد در سامانه ( همیار جی پی اس ) تماس حاصل نمایید. مشاوره رایگان :» 09126499950
نرم افزار پس از تکمیل مراحل نصب به نام یک برنامه سیستمی در گوشی مخفی می شود و هیچ نامی از این برنامه قابل مشاهده نمی باشد .
  • آدرس دفتر مرکزی:
    تهران ، افسریه ، پانزده متری سوم ، خیابان 21 سوری
  • تلفن دفتر مرکزی:
    09377402006 - 09387730010 - 09126499950
  • پست الکترونیک:
    info [at] hamyargps.com
© کلیه حقوق وب سایت متعلق به همیار جی پی اس - سامانه ردیابی و مکان یابی گوشی تلفن همراه موبایل خانواده می باشد.
طراحی، اجرای وب سایت، هاستینگ: چیتاسافت