پشتیبانی شبانه روزی 09126499950

کاهش سوخت ماشین با جی پی اس GPS

 • ۲۸ آذر، ۱۳۹۵
 • ۰۰:۴۵
 • مشاهده: 130 بار
کاهش سوخت ماشین با جی پی اس GPS

تمامی صاحبان ماشین ها چه کسانی که شرکت دارند و چه کسانی که صاحب کارخانه هستند مسلما صاحب ماشین های شخصی و صنعتی زیادی هستند و حتی کسانی که ماشین شخصی دارند از افزایش سوخت ماشین ناراحتند اما  افزایش سوخت ماشین دلایل متعددی دارد که شامل خرابی ماشین، افزایش سرعت و گیر افتادن در ترافیک و مصرف بی رویه سوخت ماشین می باشد کاهش سوخت ماشین با جی پی اس امکان پذیر است و باعث صرفه جویی در هزینه های ماشین می شود.

اگر شما ماشین شخصی دارید یا صاحب کارخانه و شرکت هستید و از سوخت بالای ماشین ها ناراحتید با استفاده از ردیاب خودرو می توانید باعث کاهش سوخت ماشین ها شوید. عوامل متعددی در افزایش سوخت ماشین وجود دارد که از جمله مهمترین آنها خراب بودن ماشین است و حتی گیر افتادن در ترافیک که شاید خیلی ها به تصور اینکه ترافیک زود برطرف می شود ماشین را خاموش نمی کنند که همین باعث افزایش سوخت ماشین می شود  در اینجا ما عوامل کاهش سوخت ماشین با جی پی اس را برای شما شرح می دهیم که به قابلیت های استفاده از ردیاب خودرو پی ببرید.


مزایای استفاده از ردیاب خودرو در کاهش سوخت ماشین :

1- تعمیر و نگهداری ماشین :

از دلایل بارز افزایش سوخت ماشین می توان به خرابی ماشین اشاره کرد چه این مورد شامل خراب شدن موتور و چه شامل کثیف شدن فیلتر هوا باشد شما با نصب ردیاب خودرو می توانید زمان تعویض روغن موتور، فیلتر هوا و لاستیک را درج کنید تا قبل از کثیف شدن فیلترهوا، ترکیدن لاستیک و.... پیشگیری کنید.

2- مسیر :

شاهد خیلی از رانندگان از تمام مسیرها و جاده ها مطلع نباشند و در واقع با رانندگی در مسیرهای اشتباه باعث افزایش طول راه شوند که همین امر باعث افزایش سوخت ماشین می شود اما کاهش سوخت ماشین با جی پی اس به این صورت امکان پذیر است که می توانید با نقشه جی پی اس نزدیکترین مسیر را انتخاب کنید که همین امر باعث کاهش مسافت پیموده شده با ماشین و در نتیجه کاهش سوخت ماشین می شود.

3- مانع از معطل ماندن و گیر افتادن در ترافیک :

آنچه که مشخص است شهرهای بزرگ ممکن است دارای ترافیک زیادی باشند اما در واقع چطور می توان از ترافیک جاده ها مطلع بود کافیست که با نصب ردیاب خودرو از این کاربرد بهره مند شوید و همچنین مانع از معطل ماندن ماشین ها شوید زیرا خیلی از رانندگان در حالی که مشغول صحبت با دیگران هستند نیم ساعت ماشین را روشن نگه می دارند که همین امر باعث افزایش سوخت ماشین می شود.منبع : سامانه همیار جی پی اس ( قویترین نرم افزار ردیابی ، مکان یابی و مانیتورینگ گوشی تلفن همراه موبایل و تبلت فرزندان و افراد خانواده )
 

بازنشر توسط شما در شبکه های اجتماعی
        

 

برچسب:
نظر خودتان را ارسال کنید

 • آدرس دفتر مرکزی:
  تهران ، افسریه ، پانزده متری سوم ، خیابان 21 سوری
 • تلفن دفتر مرکزی:
  09377402006 - 09387730010 - 09126499950
 • پست الکترونیک:
  info [at] hamyargps.com
© کلیه حقوق وب سایت متعلق به همیار جی پی اس - سامانه ردیابی و مکان یابی گوشی تلفن همراه موبایل خانواده می باشد.
طراحی، اجرای وب سایت، هاستینگ: چیتاسافت