آموزش هک واتساپآموزش هک واتساپ - WhatsAppاخباراخبار امنیت شبکه و هکاخبار نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو و سایپاامنیتاموزش هک واتساپ - WhatsAppانهدام باند کلاهبردارانباند کلاهبرداران فیشینگبرنامه SPY24برنامه SPY24 - هک گالری گوشیبرنامه spy24 نظارت آزادبرنامه SPY24 همیار جی پی اسبرنامه ردیابی نامحسوس گوشیبرنامه کنترل گوشی فرزندانبرنامه کنترل گوشی فرزندان از راه دوربرنامه کنترلی spy24برنامه هک spy24برنامه هک گوشی و کنترل موبایلبرنامه هک و کنترل واتساپبرنامه و کنترل هک واتساپبهترین روش هک واتس اپبهترین نرم افزار کنترل گوشی فرزندانپلیس فتاپلیس فضای تولید و تبادل اطلاعاتچگونه از برنامه SPY24 استفاده کنیمچگونه واتس اپ دیگران را هک کنیمچگونه واتساپ دیگران را هک کنیمخرید نرم افزار کنترل گوشی فرزنداندانلود برنامه SPY24دانلود برنامه spy24 برای سامسونگدانلود برنامه هک واتس اپدانلود برنامه هک واتساپدانلود رایگان برنامه مدیریت خانوادهدانلود رایگان هک واتساپدرباره سامانه همیار جی پی اسدرگاه بانکی جعلیردیابی گوشی فرزند با SPY24ردیابی و کنترل گوشی موبایل فرزندانسامانه کنترل گوشی فرزندانسامانه کنترلینگ همیار جی پی اسسامانه مراقبت از خانوادهسامانه مراقبت از خانواده نظارت آزادسامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اسسامانه همیار جی پی اسسایت دیوارشیوه جدید هک واتس اپفناوری اطلاعاتکنترل چت واتساپکنترل گوشی با SPY24کنترل گوشی فرزندانکنترل گوشی فرزندان iosکنترل گوشی فرزندان از راه دورکنترل گوشی فرزندان اندرویدکنترل گوشی فرزندان با برنامه نظارت آزادکنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به گوشیکنترل گوشی فرزندان توسط والدینکنترل مخفی گوشی فرزندانکنترل نامحسوس گوشی SPY24کنترل نامحسوس گوشی فرزندانکنترل و ردیابی گوشینرم افزار اندرویدنرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار ردیابی و کنترل گوشی فرزنداننرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگاننرم افزار کنترل و ردیابی موبایلنرم افزار کنترل و نظارت بر فرزنداننرم افزار موبایلنصب نرم افزار SPY24نظارت بر خانوادهنظارت بر خانواده همیار جی پی اسنظارت و هک واتساپ (WhatsApp)هک کردن واتساپهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و جاسوسیهک و کنترل فیسبوکهک واتس اپ از راه دورهک واتساپهک واتساپ (WhatsApp) فرزندانهک واتساپ (WhatsApp) همسرهک واتساپ WhatsAppهک واتساپ با شماره موبایلهک واتساپ بدون کد QRهک واتساپ دیگرانهک واتساپ دیگران با Google Drive Backupهک واتساپ دیگران بدون کدهمیار جی پی اسوبلاگ سامانه مراقبت از خانواده

اضافه شدن تماس صوتی و تصویری به نسخه دسکتاپ واتساپ

همانطور که می دانید، مدت هاست قابلیت تماس تصویری و صوتی در نسخه موبایل وب واتساپ وجود دارد و کاربران این امکان را دارند تا با استفاده از گوشی هوشمند خود با دوستان یا اعضای خانواده تماس صوتی یا تصویری برقرار کنند. اکنون بر اساس گزارش های اخیر، قرار است قابلیت تماس تصویری و صوتی به نسخه وب و دسکتاپ وب ‌واتس اپ نیز اضافه شود.

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

این چنین به نظر می رسد که شبکه اجتماعی واتساپ در حال توسعه قابلیتی برای امکان برقراری تماس صوتی و تصویری غیر از اپ موبایل است. زمانی که کاربر یکی از این دو نوع تماس را دریافت می کند با یک پاپ آپ مواجه می‌ شود که می‌ تواند به آن پاسخ دهد و یا اینکه آن را رد کند.

هنوز مشخص نیست که آیا قابلیت تماس ویدیویی همچون گوشی‌ های هوشمند یک پیش نمایش را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد یا خیر. کاربران این امکان را دارند که در پاپ آپ مربوط به تماس، آن را بی‌ صدا کنند و یا اینکه تماس را از حالت صوتی به تصویری تغییر دهند.

بر اساس ادعاهای اخیر، قابلیت تماس صوتی و تصویری در نسخه وب و دسکتاپ واتساپ از تماس گروهی نیز پشتیبانی می‌ کند، اما این قابلیت مانند نسخه موبایل دارای محدودیت در تعداد افراد است و حداکثر 8 نفر می توانند در این تماس حضور داشته باشند.

اضافه شدن تماس صوتی و تصویری به نسخه دسکتاپ واتساپ

همانطور که میبینید، مدتی است که واتس اپ در حال ارتقا این پلتفرم می باشد و سعی دارد با به روز رسانی های خود این برنامه را بیش از پیش محبوب کند و تجربه کاربری آسانی را در اختیار کاربران قرار دهد. به عنوان نمونه، امکان استفاده از یک اکانت واتس اپ در چند دستگاه و همینطور پشتیبانی از تماس‌ های صوتی و تصویری در واتساپ وب و دسکتاپ باعث می شوند تا این اپلیکیشن به سمت و سوی مستقل شدن از موبایل حرکت کند. می دانید که برای استفاده از این نسخه‌ ها باید گوشی کاربران حتما اتصال به اینترنت داشته باشد، اما این پیام‌ رسان در تلاش است تا با پشتیبانی از دستگاه‌ های متصل، نیاز به چنین کاری را از بین ببرد.

دسکتاپ وب ‌واتس اپ

همانطور که گفته شد، واتس اپ به دنبال این است که پشتیبانی از یک حساب در چندین دستگاه را برای کاربران فراهم کند تا افراد بتوانند بدون وابستگی به گوشی هوشمند خود، از یک اکانت در دستگاه های مختلف استفاده کنند. هرچند که باید گفت هنوز خبری در رابطه با زمان دقیق انتشار این قابلیت منتشر نشده است.

اگر این قابلیت جدید واتساپ در نخه های وب و دسکتاپ منتشر شود، باعث خواهد شد تا کاربران بدون نیاز به گوشی هوشمند و اپلیکیشن هایی همچون اسکایپ و زوم با دیگران تماس صوتی و تصویری از طریق نسخه دسکتاپ واتساپ برقرار کنند. تاکنون هیچ گزارشی در خصوص زمان دقیق ارائه این قابلیت‌ ها در دسترس نیست اما با توجه به خبر های اخیر در رابطه با پشتیبانی نسخه وب و دسکتاپ از تماس‌ ها، احتمالا این قابلیت به زودی و در آینده ای نه چندان دور در دسترس افراد قرار بگیرد.

دسکتاپ واتساپ

به طور کلی میتوان گفت تمامی به روز رسانی ها و قابلیت های جدیدی که تمام اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی منتشر می کنند در کنار رفع باگ ها و ایجاد تجربه ی کاربری آسان، افزایش امنیت را نیز به همراه می آورد. به عنوان نمونه، ورود به واتساپ وب با احراز هویت از طریق حسگر اثر انگشت، قابلیت دیگری است که واتساپ به تازگی منتشر کرد که مانع از هک شدن اکانت واتساپ کاربران و دسترسی دیگران به حساب افراد می شود. در مجموع اگر نگران امنیت خود در شبکه های اجتماعی هستید باید مراقب باشید که گوشی خود را در دسترس افراد قرار ندهید و اطلاعات شخصی خود را نیز همواره محفوظ نگه دارید. این موارد را باید برای جلوگیری از هک شدن و دسترسی افراد به حساب تلگرام خود و همینطور هک حساب خود در اینستاگرام نیز رعایت کنید.

هوآوی میت 40 چه زمانی رونمایی

نوشته اضافه شدن تماس صوتی و تصویری به نسخه دسکتاپ واتساپ اولین بار در وبلاگ همیار جی پی اس پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا