برنامه ردیابی نامحسوس گوشیردیابی و کنترل گوشی موبایل فرزنداننرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایل

برنامه های ردیابی را حتما روی گوشی نصب کنید

رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوى‌ از کشف یک پرونده تهدید آمیز و اخاذی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد : با نصب نرم افزارهاى‌ ردیابى‌ بر روى‌ تلفن همراه خودو در صورت مفقود شدن گوشی موبایل ، موقعیت مکانی گوشى‌ تلفن همراه خود را شناسایى‌ و یا حداقل اطلاعات حساس داخل گوشى‌ تلفن را از راه دور حذف کنید. برنامه عالی SPY24

بهترین و حرفه ای ترین ردیابی گوشی سامانه نظارتی برای تلفن های هوشمند

به گزارش همیار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ جواد جهانشیرى‌ رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوى‌ در تشریح این خبر گفت: در پى مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا مبنى بر دسترسى‌ فرد یا افرادى‌ ناشناس به اطلاعات گوشى‌ تلفن همراه وى، رسیدگى به موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

سرهنگ جهانشیرى‌ افزود: شاکى‌ که در یکى‌ از روستاهاى‌ شهرستان زاوه سکونت داشت در اظهارات اولیه خود عنوان کرد که مدتى قبل گوشى‌ تلفن همراه خود را گم کرده و پس از آن از طریق دوستان و آشنایان متوجه شده است فرد یا افرادى‌ ناشناس با استفاده از سیم کارت وى‌ در شبکه اجتماعى‌ تلگرام عضویت یافته و با سوء استفاده از هویت وى‌ اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز نموده‌اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به اظهارات شاکى‌ و انجام تحقیقات اولیه توسط کارشناسان پلیس فتا مشخص گردید متهم این پرونده نیز ساکن همان روستاى‌ محل سکونت شاکى‌ مى‌باشد.

وى تصریح کرد: در اثناى رسیدگى‌ به پرونده، متهم که متوجه اقدامات پلیس شده و احساس خطر کرده بود با شاکى‌ تماس گرفته و از این طریق تهدید نموده بود که در صورت عدم رضایت، تصاویر و فیلم هاى‌ خانوادگى‌ شاکى‌ را در فضاى‌ مجازى‌ منتشر خواهد کرد.

برنامه های ردیابی را حتما روی گوشی نصب کنید
برنامه های ردیابی را حتما روی گوشی نصب کنید

رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوى‌ ادامه داد: خوشبختانه شاکى‌ این پرونده فریب تهدیدات متهم را نخورده و موضوع را با پلیس درمیان مى‌گذارد لذا با توجه به حساسیت موضوع، تیمى‌ از کارشناسان پلیس فتا اقدام به بررسى‌ فنى‌ و تخصصى‌ ادله موجود کردند و قبل از انتشار هرگونه اطلاعات در فضاى‌ مجازى، موفق شدند هویت متهم اصلى‌ را شناسایى‌ و با هماهنگى‌ مقام قضایی وی را دستگیر کرده و به محل پلیس فتا احضار کنند.

وى افزود: متهم که جوانى‌ ۳۱ ساله و مسلط به امور رایانه اى‌ بود در ابتدا منکر هرگونه اتهامى‌ شد، اما پس از مواجهه با ادله پلیس به جرم خود اعتراف کرد و عنوان داشت … گوشى‌ تلفن همراه شاکى‌ را در داخل روستا پیدا نموده و پس از چند روز با سوء استفاده از سیم کارت شاکى‌ ضمن فعال سازیی شبکه اجتماعى‌ تلگرام وی ، مطالب توهین آمیزى‌ را در گروه هاى‌ تلگرامى‌ منتشر کرده است.

سرهنگ جهانشیرى‌ ضمن بیان اینکه متهم از کرده خود اظهار ندامت کرد از تحویل وی به مراجع قضایى‌ جهت سیر مراحل قانونی پرونده اش خبر داد .

رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوى‌ در خصوص پیشگیرى‌ از وقوع اینگونه جرایم به شهروندان هشدار داد: به هیچ عنوان اطلاعات شخصى‌ و فیلم هاى‌ خصوصى‌ خود را بر روى‌ تلفن همراه خود نگهدارى‌ نکرده و در صورت فیلم بردارى‌ در اسرع وقت آنها را به حافظه هاى‌ جانبى‌ نظیر هارد اکسترنال انتقال دهند.

این مقام مسئول همچنین به شهروندان توصیه کرد: از نرم افزارهاى‌ ردیابى‌ بر روى‌ تلفن همراه خود استفاده کنند تا درصورت مفقود شدن بتوانند موقعیت گوشى‌ تلفن همراه خود را شناسایى‌ و یا حداقل اطلاعات حساس داخل گوشى‌ تلفن را از راه دور حذف کنید.

شایان ذکر است، پلیس فتا از شهروندان مى‌خواهد درصورت مشاهده موارد مشکوک از طریق سایت پلیس فتا به نشانى cyberpolice .ir بخش ارتباطات مردمی آن را ثبت کرده و از آخرین رویدادها از جمله اخبار و حوادث سایبرى مطلع گردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا