سامانه مراقبت از خانواده

برنامه WhatsSpy واتس اپ را بصورت آنلاین ردیابی می کند

WhatsSpy فعالیت آنلاین واتس اپ شما را ردیابی می کند. یک برنامه جدید ظاهر شده است که به شما امکان می دهد فعالیت های آنلاین کاربران واتس اپ ، از جمله مدت زمان صرف آنها در واتس اپ ، تنظیمات حریم خصوصی و وضعیت آنلاین/آفلاین آنها را ردیابی کنید – حتی اگر همه این اطلاعات را مخفی کرده باشند.

سایت: bark24.info

 • نکات hatsApp
 • برنامه Creepy به شما امکان می دهد از مخاطبین واتس اپ جاسوسی کنید
 • Android 5.0 Lollipop و امنیت
 • امن ترین جایگزین های واتس اپ

برنامه وب که WhatsSpy Public نام دارد ، توسط Maikel Zweerink به عنوان اثبات مفهوم برای نشان دادن طراحی نقص حریم خصوصی واتس اپ توسعه داده شد. WhatsSpy به شما امکان می دهد تا کاربران خاصی را “دنبال کنید” و استفاده آنها از واتس اپ را در یک رابط کاربری مرتب نمایش دهید.

Zweerink این مشکل را تشریح کرد و اظهار داشت که حتی اگر تنظیماتی مانند “آخرین بار مشاهده شده” ، “تصویر نمایه” و وضعیت خود را غیرفعال کنید ، در صورت مکالمه واتساپ با آنها ، هنوز به سایر کاربران اطلاع داده می شود که آنلاین هستید.

 • بهترین برنامه های آنتی ویروس برای اندروید
 • نحوه استفاده از Android Device Manager برای امنیت خود

در حالی که Zweerink اذعان می کند که این یک آسیب پذیری امنیتی نیست ، اما معتقد است که این یک نگرانی جدی برای حفظ حریم خصوصی است ، زیرا اکثر کاربران نمی دانند که هنگام استفاده از واتس اپ می توان فعالیت آنها را به راحتی ردیابی کرد. به خصوص زمانی که فکر می کنند اقدامات لازم را برای حفظ حریم خصوصی خود انجام داده اند.

[sc name=”spy24-s” ][/sc]

در صفحه ویکی پروژه ، زویرینک گفت:

من این پروژه را برای شما ساختم تا بفهمید گزینه های حریم خصوصی در واقع چقدر خراب شده اند. این فقط با آزمایش واتس اپ برای ساختن یک ربات شروع شد ، اما وقتی متوجه شدم کسی می تواند از این ویژگی “آنلاین” واتس اپ برای ردیابی هر کسی سوء استفاده کند ، مات و مبهوت ماندم.

WhatsSpy منبع باز است ، بنابراین هر کسی می تواند از نظر فنی این ابزار را اجرا کند. با این حال ، برای انجام این کار باید یک سرور دائمی در حال اجرا و دانش مناسب در مورد چگونگی راه اندازی پروژه فناوری اطلاعات خود داشته باشید. 

این اولین بار نیست که ثابت می شود واتس اپ دارای سابقه حفظ حریم خصوصی وصله. اما آیا این برای جلوگیری از استفاده از برنامه پیام رسانی محبوب کافی است؟

WhatsSpy می تواند سابقه واتس اپ شما را جاسوسی کند ، خطر حفظ حریم خصوصی در برنامه را افشا می کند

برنامه WhatsSpy واتس اپ را بصورت آنلاین ردیابی می کند
برنامه WhatsSpy واتس اپ را بصورت آنلاین ردیابی می کند
WhatsSpy ، که می توان از وب بارگیری کرد ، می تواند عکس ها و پیامهای وضعیت کاربر را بازیابی کند.

IndiaToday.in

حتی اگر کنترل های دقیق حریم خصوصی را در واتس اپ فعال کرده اید ، همچنان می توانید ردیابی شوید. یک دانشجوی هلندی یک ابزار ساده مبتنی بر وب ایجاد کرده است که می تواند برای ردیابی کاربران واتس اپ استفاده شود.

WhatsSpy Public ، ابزار منبع باز ، می تواند هر چیزی مانند عکس های نمایه کاربر و پیام های وضعیت را بازیابی کند. همچنین می تواند جدول زمانی کاربر را بازیابی کند تا زمان واقعی بودن آنلاین وی را نشان دهد.

“این یک هک یا سوء استفاده از سیستم های واتس اپ نیست ، بلکه نتیجه نحوه طراحی آن است. این برنامه سه تنظیم حریم خصوصی را ارائه می دهد: آخرین مشاهده ، عکس نمایه و وضعیت. کاربران می توانند انتخاب کنند که آیا هرکدام از این موارد را فقط افراد می توانند مشاهده کنند ، یا هیچکس. مایکل زویرینک ، توسعه دهنده این ابزار ، می گوید: تنظیم آخرین دید مانع از مشاهده آنلاین بودن کاربران نمی شود.

با این حال ، هیچ پیگیری از پیام های واقعی وجود ندارد ، اما این ابزار یک اثبات تقریبی مفهوم است که جدول زمانی یک کاربر را نمایش می دهد.

هیچ پیگیری از پیام های واقعی وجود ندارد و راهی برای اطلاع از اینکه آیا یا چه زمانی و چه پیامهایی رد و بدل می شود وجود ندارد.

این برنامه ، WhatsSpy Public ، به صورت رایگان در دسترس است و می توان آن را بارگیری و روی سرور وب نصب کرد. شما فقط به یک سیم کارت که در واتس اپ استفاده کرده اید ، دستگاه روت شده اندروید یا آیفون شکسته زندان و دسترسی به اینترنت برای ردیابی نیاز دارید.

پیگیری عمومی WhatsSpy و جاسوسی از کاربران واتس اپ

منتشر شده توسط  لوسیانو فراری  در 28 آوریل 2015

WhatsSpy Public یک برنامه وب محور است که هر حرکتی را در واتس اپ از افرادی که دوست دارید دنبال کنند (فقط با دانستن شماره تلفن آنها) ردیابی می کند. این برنامه به عنوان اثبات این مفهوم تنظیم شده است که واتس اپ از نظر حریم خصوصی خراب است. این برنامه فعالیتهای زیر را پیگیری می کند:

 •     وضعیت آنلاین/آفلاین (حتی اگر گزینه های حریم خصوصی روی “هیچ کس” تنظیم نشده باشد)
 •     عکس پروفایل*
 •     پیام های وضعیت*
 •     تنظیمات حریم خصوصی

* فقط در صورتی که گزینه حریم خصوصی روی “همه” تنظیم شده باشد (به طور پیش فرض تنظیم شده است)

WhatsSpy Public چه کاری می تواند انجام دهد

اگر دوست دارید یا نه ، عادات روزانه و استفاده از تلفن هوشمند خود را در طول روز نشان دهید.

این شامل توابع زیر است:

 •     پیگیری وضعیت کاربر / پیام وضعیت و تصویر نمایه (سابقه).
 •     هرگونه تغییر تنظیمات حریم خصوصی را پیگیری کنید.
 •     در صورت آنلاین بودن کاربر/تغییر هر یک از موارد فوق در واتس اپ ، از طریق خدمات مختلف به شما اطلاع داده شود.
 •     وضعیت کاربران را برای نتیجه گیری مقایسه کنید.
 •     در مورد کاربران ردیابی شده ، مانند فیس بوک ، نمای جدول زمانی دریافت کنید.
 •     همه کاربران مشاهده شده آگهی آمار مشاهده در مورد آنها.
 •     پروفایل ها را از طریق توکن های منحصر به فرد به اشتراک بگذارید.
 • نصب WhatsSpy Public بر روی Raspberry Pi/Server/VPS راه اندازی WhatsSpy Public نیاز به دانش IT دارد و ممکن است به سیم کارت دوم نیاز داشته باشید.
  شما سه گزینه برای راه اندازی WhatsSpy Public دارید:
  • عادی : WhatsSpy Public را در VPS/Rpi/سرور موجود راه اندازی کنید.
  • تصویر Raspberry Pi : از یک تصویر Raspberry Pi استفاده کنید که WhatsSpy Public در آن موجود است.
  • QEMU  از شبیه ساز QEMU با تجربه خواندن تصویر Raspberry pi استفاده کنید.
[sc name="spy24-s"][/sc]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا