اخبار امنیت شبکه و هکبرنامه هک گوشی و کنترل موبایلبرنامه هک و کنترل واتساپردیابی و کنترل گوشی موبایل فرزندانسامانه مراقبت از خانوادهنرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنظارت بر خانوادههک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و کنترل فیسبوک

دانلود برنامه SPY24 – هک گالری گوشی دیگران | کنترل گوشی موبایل

با دانلود برنامه SPY24 – هک گالری گوشی دیگران که توسط برترین سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس ارائه شده است می توانید گوشی موبایل فرزندان خود را بصورت کاملا مخفی تحت نظارت و کنترل خود قرار دهید. زیرا برنامه SPY24 برای کنترل اعضای خانواده شما طراحی شده است تا شما بتوانید گوشی همسر و فرزند و اعضای خانواده خود را به صورت نامحسوس از راه دور کنترل کنید.

برنامه هک و کنترل ایمو IMO از راه دور

برنامه کنترل گوشی همسر و فرزندان | نظارت بر گوشی موبایل همسر
برنامه کنترل گوشی همسر و فرزندان | نظارت بر گوشی موبایل همسر

برخی از امکانات برنامه SPY24 سامانه همیار جی پی اس

 نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ و…
 موقعیت یابی زنده و لحظه ای و ثبت مسیر های پیموده شده
✔ کنترل وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد آیکون برنامه و کنترل گوشی از راه دور
 امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
 نرم افزار کنترل فرزندان spy24 سامانه همیار جی پی اس

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین

اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از گوشی موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های بسیار زیادی در این خصوص هستند، والدین همیشه این نگرانی را دارند که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی با چه کسانی در ارتباط هستند و چه کارهایی انجام می دهند و یا چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند.

اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند برای تمام افراد بسیار مفید باشد، به همان اندازه هم دارای آسیب های غیرقابل بازگشتی هستند و اگر این امر بسیار مهم به صورت کامل و اصولی برای استفاده فرزندان از این تکنولوژی روز کنترل نشود، ممکن است آسیب ها و زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزار دانلود برنامه SPY24 – هک گالری گوشی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه SPY24 نظارت آزاد می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تمام فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده که توسط گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را بصورت کامل و اصولی تحت کنترل و نظارت قرار دهند.

همین حالا دانلود کنید

توضیحات مهم : امیدوارم که قبل از هرگونه دانلود و خرید، قوانین و توافق نامه سامانه همیار جی پی اس در خصوص برنامه SPY24 (کنترل مخفی گوشی بصورت 24 ساعته) را مطالعه کرده باشید. زیرا اولین و مهمترین موارد استفاده از این برنامه ها فقط و فقط جهت آموزش و جلوگیری از هک شدن گوشی می باشد. لذا هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه spy24 سامانه همیار جی پی اس بر عهده کاربر می باشد.

برنامه SPY24 هک گالری گوشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا