دانلود رایگان نرم افزار کنترل پرسنل و بازاریاب

نرم افزار کارمند کنترل می توانید برای استفاده از امکانات و آشنایی با جنبه های مختلف این نرم افزار بصورت رایگان و به م د تم حدودی دانلود واستفاده کنید . این نرم افزار امکانات و اختیارات بسیاری را درزمینه کنترل پرسنل و بازاری ابا نبه شما میدهد وی کنر ما فزار مدیریت کارمندان بسیار جامع و کامل می باشد . در ادامه نحوه دانلود نرم افزار کنترل پرسنل و بازاری .

[sc name=”spy24-s” ]

دانلود نرم افزار کنترل پرسنل و بازاری

کارمند کنترل از دو بسته نرم افزار یج د اگا نه برای نظارت و کنترل کارمندان حاضر در محل کار و بازاری ابا نو پرسنل غیرحضوری تشکیل شده است که بطور کامل می توانید برروی هردو گروه نظارت کامل داشته باشید . با نصب این نرم افزار برروی تلفن همراه ، تبلت و سیستم کا م پیوتر کاری ، اطلاعات پرسنل شما بصورت لحظه ای ثبت می شود ومی توانید ازامکانات بسیاری درزمینه نظارت وکنترل کارمندان بهره ببرید .

  • ردیابی آنلاین پرسنل و بازاری ا به ا
  • تعیین محدوده جغرافیایی کاری
  • نظارت بر بازده کاری تک تک کارمندان ازروی میزان ساعت کاری
  • حضور و غیاب د ق ی ق براساس میزان کارکرد واقعی
  • نظارت بر فعالیت پرسنل و بازاری ابا ندر شبکه و مانیتورینگ شبکه

و … کارمند کنترل اولین سامانه جامع نظارت بر پرسنل و بازاری ابا نب صورتی کپا رچ ه وتمام نرم افزار ی درکشور است و به همین جهت برای آشناییش مامدیرانونا ظرا نگرا می با سازوکار نرم افزار ، امکان استفاده و دانلودرنرم افزار برایم د تم حدود وجود دارد . برای استفاده از نرم افزار کارمند کنترل نیاز به هیچگونه قطعه فیزیکی ندارید وتمامی قابلیتهای معرفی شده در سامانه بطور نرم افزار ی پیاده سازی شده اند و پس از نصب نرم افزار برروی سیستم کارمندان باور و دبه پنل مدیریتی خودمی توانید به نظارت لحظه به لحظه فعالیت پرسنل و بازاری ا به ای خود بپردازید . برای دانلودر SPY24 نرم افزار مدیریت پرسنل کارمند کنترل ابتدا در وبسایت کارمند کنترل ثبت نام بفرمایید و سپس براید ریا فتا ش تر اک آزمایشی با پشتیبانی تماس بگیرید

مفهوم اتوماتيك كردن فعاليت هاي اداري و تكراري كاركنان ، چند دهه است كه مورد استقبال مردم قرار گرفته است. با این حال ، به نظر می رسد اخیراً یک انفجار واقعی در بازار نرم افزار سیستم پرسنلی اتفاق افتاده است. اکنون گزینه های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد.

انتخاب راه حل مناسب مدیریت پرسنل که متناسب با فرهنگ ، اهداف و فرایندهای سازمان شما باشد بسیار حیاتی است. بنابراین ، این مقاله شما را با انتخاب برخی از محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت پرسنل ، بررسی ویژگی ها و ویژگی های آنها راهنمایی می کند تا بتوانید آگاهانه از سرمایه گذاری استفاده کنید.

دانلود رایگان نرم افزار کنترل پرسنل و بازاریاب
دانلود رایگان نرم افزار کنترل پرسنل و بازاریاب

هدف از نرم افزار مدیریت پرسنل چیست؟

روزهایی که عملکرد منابع انسانی ( HR ) قادر به انجام کارهای روزمره خود با استفاده از فرم های مستقر بر روی کاغذ بود ، گذشته است. صفحات گسترده با چندین صفحه ، فرمول های نامرتب و ارجاع متقابل پیچیده. و ایمیل های غیر قابل ردیابی. پرسنل مسئولیت بار کاری روزافزون را دارند ، از استخدام و کار در آن ، تا مدیریت منابع انسانی ، آموزش و مدیریت استعدادها به نام چند زمینه. بنابراین ، آنها باید ابزاری داشته باشند که استفاده ساده ، دسترسی آسان و غنی از ویژگی داشته باشد تا نیازهای تجاری را به طور موثر برآورده کند.

یک تیم پرسنلی که از مزایای نرم افزار مدیریت پرسنل برای رسیدگی به قسمتهای دستی فرایندهای منابع انسانی بهره مند است ، زمان و ظرفیت بیشتری برای تمرکز در زمینه های دیگر دارد که می تواند ارزش قابل توجه و محسوسی به تجارت اضافه کند. این مناطق ارزشمند شامل استخدام بهترین استعدادها یا انجام برنامه های کارآمد آموزش کارکنان است .

5 سیستم مدیریت برتر پرسنل موجود در بازار

در زیر بهترین نرم افزار پرسنل موجود برای کسب و کار شما را برای انتخاب انتخاب کرده ایم:

1. Kissflow HR Cloud

Kissflow HR Cloud شامل کلیه ویژگیهای کلیدی مورد انتظار شما ، از ردیابی متقاضی و پردازنده اصلی ، تا نظارت و حضور و غیاب و مدیریت آموزش می باشد. همه این ویژگی ها در یک سیستم آسان و قابل استفاده بصری وجود دارد. از همه بهتر ، Kissflow HR Cloud این واقعیت است که ترکیبی از عملکرد اصلی HR هسته چابک با بینش عملی و یک رابط چند کاناله یکپارچه است.

قیمت گذاری: هزینه های اشتراک از 690 دلار در ماه شروع می شود و قیمت گذاری بعدی به ماژول ها ، تعداد کاربران و حجم معاملات مورد انتظار بستگی دارد.

2. ابر مدیریت سرمایه انسانی اوراکل

Oracle HCM یک راه حل مدیریت پرسنل در بازار پیشرو است و مشتریانی از انواع مختلف ، صنایع و ملیت های مختلف دارند. این یک توانایی جامع برای مدیریت کل چرخه زندگی کارمندان با استفاده از توابع خودکار ، از استخدام تا مدیریت عملکرد ، برنامه ریزی جانشینی و مدیریت مزایا را فراهم می کند.

Oracle HCM یک نرم افزار مدیریت پرسنل مبتنی بر ابر است و حداقل به 1000 کاربر نیاز دارد. این برای سازمانهای بزرگتر که به دنبال نرم افزار مدیریت پرسنل با پیچیده ترین و جامع ترین کارایی هستند ، مناسب تر است.

قیمت گذاری: قیمت گذاری با توجه به ماژول ها یا ویژگی هایی که توسط تجارت انتخاب می شود ، انجام می شود و حداکثر انعطاف پذیری را می دهد.

3. منابع انسانی بامبو

Bamboo HR یک نرم افزار مدیریت پرسنل مبتنی بر ابر است و دارای طیف وسیعی از ویژگی های اصلی اتوماسیون است که به طور ایده آل برای مشاغل کوچک و متوسط ​​مناسب است. کاربران می توانند از طیف وسیعی از ویژگی ها بهره مند شوند و عملکرد سلف سرویس کارکنان Bamboo HR به کارمندان این امکان را می دهد تا درخواست های مدیریت وقت و وقت خود را به سرعت و به راحتی انجام دهند.

قیمت گذاری:  دو نوع بسته Essentials و Advantage را ارائه می دهد تا بتوانید ویژگی هایی را انتخاب کنید که کسب و کار شما از آنها بیشتر بهره خواهد برد. شما می توانید ماژول های اضافی را نیز انتخاب کنید. Bamboo HR تجزیه و تحلیل نیازهای تجاری و پیشنهادات سفارشی متعاقباً را برای همه مشتریان جدید ارائه می دهد.

4. نیروی کار Kronos آماده

این سیستم مدیریت پرسنل یک پلت فرم واحد و واحد را برای ارائه مدیریت منابع انسانی انتها به انتهای فعالیتهای مختلف به کاربران ارائه می دهد. این فعالیت ها شامل اتوماسیون استخدام و پردازنده ، حضور و غیاب ، جبران خسارت ، مزایا و حقوق و دستمزد ، و همچنین تجزیه و تحلیل داده ها و گزارش عملکرد قوی است.

Kronos Workforce Ready با استفاده از به روزترین و پیشرفته ترین فناوری ابری در فضای ابری کار می کند تا کاربران بتوانند با حفظ انعطاف پذیری سریع و کارآمد کار کنند.

قیمت گذاری:  قیمت گذاری به عوامل مختلفی از جمله سطح پوشش مورد نیاز و تعداد کاربران بستگی دارد.

5. HCM روز کاری

Workday HCM یک سیستم مدیریت پرسنل است که به دلیل ویژگی های قابل تنظیم و مجموعه ماژول های پیچ و مهره ، مناسب بودن برای سازمان ها در هر اندازه است. این به هر کسب و کار اجازه می دهد تا یک راه حل نرم افزار HR متناسب با نیازهای خود انتخاب کند.

قیمت گذاری:  با این وجود هزینه های راه اندازی و پیاده سازی Workday HCM بیشتر از سایر نرم افزارهای منابع انسانی است. هزینه های اضافی با توجه به تعداد کاربران و ترکیبی از ماژول های خریداری شده تعیین می شود.

ویژگی هایی که باید قبل از سرمایه گذاری در نرم افزار مدیریت پرسنل به دنبال آنها باشید

همه سیستم های مدیریت پرسنل از نظر نحوه عملکرد و عملکرد متفاوت هستند. با این حال ، چندین ویژگی اساسی وجود دارد که اکثریت قریب به اتفاق سازمانها در چنین نرم افزارهای مدیریت پرسنل جستجو می کنند.

اولین مورد پوشش دادن در دامنه وسیعی از فعالیت های منابع انسانی است. متداول ترین مناطق پرسنلی که از برخی از سطح دیجیتالی سازی و اتوماسیون بهره مند می شوند شامل استخدام و بوردینگ ، حضور و غیاب ، مدیریت غیبت ، حقوق و دستمزد ، آموزش مدیریت عملکرد و خارج از برد کارمند است. سیستم های پیچیده تر نیز ممکن است ماژول های اختیاری مانند مدیریت استعداد ، برنامه ریزی نیروی کار و اجرای استراتژی منابع انسانی را ارائه دهند .

دوم ، اطمینان حاصل کنید که استاندارد خدمات مشتری و پشتیبانی شما در نرم افزار مدیریت پرسنل ، چه در دوره برنامه ریزی و اجرا و چه به صورت مداوم ، بالا است. شما به دنبال پشتیبانی آنلاین و تلفنی از متخصصان نرم افزار IT و HR هستید که به صورت ایده آل بیست و چهار ساعت در روز در دسترس است.

سرانجام ، با افزایش کار در خانه و از راه دور در بسیاری از صنایع ، نرم افزار مدیریت پرسنل که به نوعی دسترسی به تلفن همراه از طریق برنامه ها را امکان پذیر می کند ، به احتمال زیاد یکی از ویژگیهای ارزشمند و ضدآیند برای جستجو است.

نرم افزار کنترل کارمندان |دانلود رایگان کارمندان کارمندکنترل

در بازار نرم افزار مدیریت پرسنل خرید کنید تا بهترین راه حل را برای سازمان خود پیدا کنید

پیام اصلی در اینجا این است که اگر به دنبال یک راه حل خودکار مدیریت پرسنل برای سازمان خود هستید ، با انتخاب نرم افزار موجود در بازار گیج و مبهم نشوید. انواع مختلف سیستم ها تنوع زیادی را که از نظر نیاز آنها در بین مشاغل وجود دارد ، برآورده می کنند.

بنابراین بسیار مهم است که شما وقت خود را صرف کنید و تحقیقات خود را انجام دهید تا در نرم افزار سیستم پرسنل مناسب برای نیازهای خود سرمایه گذاری کنید. اگر به دنبال سیستم مدیریت پرسنل هستید که با فرایندهای کاری شما هماهنگ باشد ، سپس با Kissflow HR Cloud شروع کنید و ببینید مدیریت پرسنل چقدر بی دردسر است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *