ربات پيدا كردن شماره موبايل افراد در تلگرام

شماره تلفن ها را از طریق ربات تلگرام پیدا کنید همه ما می دانیم که پیدا کردن تعدادی از افراد با استفاده از روبات یا نرم افزار غیرممکن است ، اما اخیراً آنچه برای ربات پيدا كردن شماره موبايل افراد در تلگرام رخ داده به شما امکان جاسوسی را داده است.

با استفاده از شناسه تلگرام یا شناسه دیجیتال حساب تلگرام مورد نظر می توانید به شماره شخصی شخص دسترسی پیدا کنید.

هک واتساپ با اسکن بارکد

4 آوریل:
شماره تلفن و شناسه کاربری 42 میلیون کاربر ایرانی تلگرام به سرقت رفته و در بازار سیاه فروخته شده است.

س: چه اطلاعاتی توسط ما منتشر شده است؟
پاسخ: شما 3 نفر در اموزش هك كردن تلگرام دیگران دارید 1- شماره موبایل 2- نام کاربری (چیزی که با @ شروع می شود) که ممکن است شما آن را تنظیم نکرده باشید 3- شناسه کاربری که یک عدد است و شما آن را نمی بینید و مخصوص هر کاربر است .

این اطلاعات در این پایگاه داده برای بیش از 40 میلیون کاربر در دسترس است. این بدان معنی است که هرکسی نام کاربری شما را داشته باشد می تواند شماره تلفن همراه شما را پیدا کند.

س: با چه خطری روبرو می شوم؟
پاسخ: اگر به هر دلیلی (سیاسی / امنیتی / شخصی) مهم است که هویت شما مخفی نگه داشته شود و شماره تلفن همراه شما در کسی نباشد ، اکنون شما در معرض خطر هستید.

س: آیا آنها به محتوای گپ من دسترسی دارند؟ آیا این اطلاعات به بیرون درز کرده است؟
پاسخ: نه ، جای نگرانی نیست. فقط شماره تلفن شما فاش می شود

س: اکنون برای امنیت چه کاری می توانم انجام دهم؟
پاسخ: به طور معمول نباید نگران باشید ، اما اگر همچنان نگران هستید ، بهتر است حساب تلگرام خود را به شماره جدیدی تغییر دهید یا حساب را حذف کرده و شناسه تلگرام خود را تغییر دهید.

س: حالا که این اطلاعات به دست سارقان افتاده است ، چه خطری من را از این طرف تهدید می کند؟
پاسخ: ممکن است مورد آزار و اذیت یا تهدید یا فریب قرار بگیرید ، بنابراین بهتر است این موضوع را به پلیس FATA گزارش دهید.

ربات پيدا كردن شماره موبايل افراد در تلگرام
ربات پيدا كردن شماره موبايل افراد در تلگرام

شماره های تلگرام فرار کردند


اخیراً به دلیل رونق هک تلگرام از راه دور های غیررسمی مانند موبوگرام ، هاتگرام ، تلگرام طلایی و تلگرام های غیررسمی ، حریم خصوصی کاربران تلگرام که یکی از امن ترین پیام رسان های جهان است ، در معرض تهدید قرار دارد.

با ایده حساب تلگرام خود می توانید شماره شخص مورد نظر خود را پیدا کنید!

اما همه چیز با سیستمی به نام “شکار” شروع می شود که شماره های تلگرام و پایگاه های داده ای را نشان می دهد که حاوی بیش از 42 میلیون شماره و شناسه است (با هک یا درز اطلاعات).

از طریق چندین روبات می توانید به تعداد افراد پی ببرید

“یا حداقل بفهمید شماره شما لو رفته است.”

با تلگرام huntingfaBOT @ می توانید بفهمید شماره شما فاش شده است یا خیر.
(ربات فوق در دسترس نیست. از ربات به روز شده در پایین این پست استفاده کنید)

همچنین با استفاده از ربات Telegram NumberFinderTelBot @ یا ربات های مشابه می توانید با پرداخت هزینه و یا مشترک شدن تعداد افراد مختلف را از طریق شناسه دریافت کنید.
(ربات فوق در دسترس نیست. از ربات به روز شده در پایین این پست استفاده کنید)

-> ربات هایی که در بالا توضیح داده شد اکنون فعال و بدون مزاحمت هستند.

-> اگر از شما خواسته می شود هزینه یک اتاق را پرداخت کنید ، لطفا توجه داشته باشید که ما صحت معامله را تضمین نمی کنیم و بهتر است هنگام پرداخت به صحت درگاه بانکی توجه کنید.

اول از همه بهتر است بگوییم به طور کلی گرفتن شماره تلفن از طریق آیدی تلگرام غیرممکن است ، اما در تلگرام تعدادی روش داریم که می تواند در این زمینه کمک کند. تکنیک هایی که 100٪ پاسخ نمی دهند ، اما اگر کمی خوش شانس باشید ، می توانید از این روش پاسخ بگیرید. البته بهتر است بگوییم شیطان ، نه خوش شانس ، حالا من دلیلی را که در انتظار شماست را برای شما بازگو می کنم.

من این روش را فقط به منظور افزایش دانش شما در این زمینه و افزایش امنیت حساب کاربری خود می گویم و هنگام برقراری ارتباط با افراد مختلف در تلگرام مراقب باشید.

بنابراین سعی کنید در مورد این نکات و فنون شیطنت نکنید.

هک كردن تلگرام از راه دور بهترین برنامه در ایران برنامه XSPY.app هستش

چگونه می توان یک اتاق با ایده در تلگرام بدست آورد؟


به طور کلی ، امکان هک تلگرام به تعداد افراد در تلگرام اجازه نمی دهد مگر اینکه این گزینه را در قسمت تنظیمات تلگرام به صورت عمومی در دسترس قرار دهیم تا شماره ما برای همه قابل مشاهده باشد.

اما اگر شخصی شماره تلفن همراه خود را پنهان کرده باشد ، هنوز هم ممکن است شخصی بتواند از مهندسی اجتماعی استفاده کرده و برای دریافت شماره آن شخص به دیگری مراجعه کند.

با استفاده از گزینه ADD CONTACT نیز می توان آن را یافت.

در واقع ، امکان افزودن مخاطب از ویژگی هایی است که تلگرام در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

درست است که این ویژگی بسیار آیا هک تلگرام امکان پذیر است و کاربردی است ، اما در بسیاری از موارد همیشه راهی برای سو استفاده از آن وجود دارد.

حالا چگونه شماره تلگرام را پیدا کنیم؟

هر کسی با شما در ارتباط بوده و از طریق روش های اجتماعی توانسته اعتماد نسبی شما را جلب کند ، می خواهد حساب شما را اضافه کند. وقتی حساب خود را به لیست مخاطبین خود اضافه می کنید ، گزینه “آیا می خواهید شماره شما برای طرف مقابل نمایش داده شود یا خیر!” نشان داده می شود. این شخص عمداً این گزینه را بررسی می کند تا توجه شما را جلب کند تا بتوانید شماره این شخص را ببینید. وقتی این کار انجام شد و طرف مقابل شما را به لیست مخاطبین خود اضافه کرد ، شماره شخص مقابل را خواهید دید. اگر این شخص توانست اعتماد شما را به خوبی جلب کند ، همچنین می توانید حساب این شخص را در لیست مخاطبین تلگرام خود نگه دارید (توجه داشته باشید که مخاطبین تلگرام مربوط به مخاطبین تلفن شما نیستند) و سعی کنید این مخاطبان شما باشند. هنگام افزودن برای هشیار نگه داشتن شما کافی است ، و همچنین توانایی نمایش شماره را به طرف دیگر نشان داده اید. در این حالت ، طرف مقابل شماره شما را می بیند و دیگر کاری نمی توانید انجام دهید.

با نوشتن نام | شماره تلفن همراه افراد را در ایا هک تلگرام امکان دارد پیدا و مکان یابی کنید میلاد صادقیان

آیا می توان افراد را از طریق تلگرام با نام پیدا کرد؟


خیر ، حتی یافتن افراد در تلگرام دارای شناسه در شرایط خاص امکان پذیر است ، که در بالا توضیح دادم ، اما تحت چنین نامی چنین امکانی وجود ندارد. حتی هنگام استفاده از روش فوق می توانید فردی احساساتی جمعی باشید و این تنظیمات را مشخص نکنید. به راحتی می توانید بدون مشاهده شماره خود ، این شخص را به مخاطبین خود اضافه کنید. بنابراین توانایی به اشتراک گذاشتن شماره تلفن خود با xxxxx را بخاطر داشته باشید. بررسی این گزینه در حال حاضر تنها راه یافتن شماره تلفن در تلگرام است.

یافتن شماره تلفن همراه از این طریق 100٪ دقیق نیست ، اما در واقع این روش نوعی سو استفاده از دانش ضعیف افراد است.

باز هم ، این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و هدف از این مقاله بررسی جنبه های امنیتی پرونده و جلوگیری از درز شماره تلفن همراه خود است ، از چنین ارتباطی مراقب باشید ، زیرا با ظهور هر ویژگی جدید خطر استفاده از این ویژگی نیز افزایش می یابد و به خاطر داشته باشید که یافتن شماره تلفن همراه با نام غیرممکن است.

آیا سایت یا برنامه ای وجود دارد که بتوانیم نام را بنویسیم و شماره را پیدا کنیم؟
اگر منظورتان یک عدد ثابت است ، بله. خود شرکت مخابرات این سیستم را که به صورت آنلاین در دسترس است ، تهیه کرده است.

اما اگر منظور شما از جستجوی شماره تلفن همراه است ایا هک تلگرام امکان دارد ، اینطور نیست.

آیا ما یک ربات هم داریم که شماره تلفن های همراه افراد را در تلگرام پیدا کنیم؟
نه ، ما اصلاً چنین ابزاری نداریم و تلگرام رباتی برای یافتن شماره تلفن های همراه افراد ندارد.

کانال شماره تلفن های تلگرام کلاهبرداری است یا واقعیت؟
ظاهراً برخی کانال ها بانک اطلاعاتی را از تلگرام خریداری و می فروشند که به روش های مختلفی بدست می آید و درصدی از اطلاعات کاربران تلگرام را شامل می شود. اما به خاطر داشته باشید که خرید یا فروش چنین اطلاعاتی جرم محسوب می شود و مسئولیت تمام عواقب آن به عهده شما خواهد بود. بنابراین ، اگر چنین کانال هایی را مشاهده کردید ، حتماً آن را به پلیس FATA گزارش دهید.

[sc name=”spy24-s” ]

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *