سامانه کنترل گوشی فرزندان | کنترل نامحسوس موبایل و تبلت از راه دور

✅ برنامه سامانه کنترل گوشی فرزندان و نظارت بر خانواده از راه دور به شما امکان کنترل کامل، مخفی و از راه دور گوشی را می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید نظارت دقیقی بر تماس و پیامک های گوشی فرزندان خود داشته باشید، موقعیت مکانی فرزند را بر روی نقشه های گوگل مشاهده کنید و علاوه بر این موارد می توانید شبکه های اجتماعی و عکس و فیلم های گوشی را هم از راه دور کنترل کنید. کنترل نامحسوس گوشی نظارت بر خانواده از راه دور: ردیابی و کنترل گوشی موبایل فرزندان

✅ برنامه سامانه کنترل گوشی فرزندان برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده است و توسط این برنامه حرفه ای تمامی نیازهای شما جهت کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتان در نظر گرفته شده است. کافیست این برنامه را طبق آموزش های حرفه ای بر روی گوشی نصب کنید و سپس به صورت مخفیانه و از راه دور و با گوشی خود تمامی پیام ها، تماس ها، شبکه های اجتماعی، موقعیت های مکانی، گالری تصاویر و بسیار امکانات دیگر گوشی فرزندتان را کنترل و ردیابی کنید.

سامانه کنترل گوشی فرزندان | کنترل نامحسوس موبایل و تبلت از راه دور

ویژگی های برنامه سامانه کنترل گوشی فرزندان

کنترل مخفی پیامک های گوشی (sms tracker)

کنترل مخفی تماس های گوشی (call tracker)

نصب کاملا مخفی و نامحسوس (Completely secret installation)

کنترل تصاویر گالری (pictures tracker)

کنترل مخاطبین گوشی (contacts tracker)

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

https://hamyargps.ir/wp-content/uploads/2020/08/spy24.mp4

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل ازلیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید: چگونه گوشی دیگران را ویروسی کنیم | هک واتساپ WhatsApp

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

● کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
● کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
● کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
● کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
● نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
● نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

خروج از نسخه موبایل