آموزش هک واتساپآموزش هک واتساپ - WhatsAppاخباراخبار امنیت شبکه و هکاخبار نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو و سایپاامنیتاموزش هک واتساپ - WhatsAppانهدام باند کلاهبردارانباند کلاهبرداران فیشینگبرنامه SPY24برنامه SPY24 - هک گالری گوشیبرنامه spy24 نظارت آزادبرنامه SPY24 همیار جی پی اسبرنامه ردیابی نامحسوس گوشیبرنامه کنترل گوشی فرزندانبرنامه کنترل گوشی فرزندان از راه دوربرنامه کنترلی spy24برنامه هک spy24برنامه هک گوشی و کنترل موبایلبرنامه هک و کنترل واتساپبرنامه و کنترل هک واتساپبهترین روش هک واتس اپبهترین نرم افزار کنترل گوشی فرزندانپلیس فتاپلیس فضای تولید و تبادل اطلاعاتچگونه از برنامه SPY24 استفاده کنیمچگونه واتس اپ دیگران را هک کنیمچگونه واتساپ دیگران را هک کنیمخرید نرم افزار کنترل گوشی فرزنداندانلود برنامه SPY24دانلود برنامه spy24 برای سامسونگدانلود برنامه هک واتس اپدانلود برنامه هک واتساپدانلود رایگان برنامه مدیریت خانوادهدانلود رایگان هک واتساپدرباره سامانه همیار جی پی اسدرگاه بانکی جعلیردیابی گوشی فرزند با SPY24ردیابی و کنترل گوشی موبایل فرزندانسامانه کنترل گوشی فرزندانسامانه کنترلینگ همیار جی پی اسسامانه مراقبت از خانوادهسامانه مراقبت از خانواده نظارت آزادسامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اسسامانه همیار جی پی اسسایت دیوارشیوه جدید هک واتس اپفناوری اطلاعاتکنترل چت واتساپکنترل گوشی با SPY24کنترل گوشی فرزندانکنترل گوشی فرزندان iosکنترل گوشی فرزندان از راه دورکنترل گوشی فرزندان اندرویدکنترل گوشی فرزندان با برنامه نظارت آزادکنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به گوشیکنترل گوشی فرزندان توسط والدینکنترل مخفی گوشی فرزندانکنترل نامحسوس گوشی SPY24کنترل نامحسوس گوشی فرزندانکنترل و ردیابی گوشینرم افزار اندرویدنرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار ردیابی و کنترل گوشی فرزنداننرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگاننرم افزار کنترل و ردیابی موبایلنرم افزار کنترل و نظارت بر فرزنداننرم افزار موبایلنصب نرم افزار SPY24نظارت بر خانوادهنظارت بر خانواده همیار جی پی اسنظارت و هک واتساپ (WhatsApp)هک کردن واتساپهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و جاسوسیهک و کنترل فیسبوکهک واتس اپ از راه دورهک واتساپهک واتساپ (WhatsApp) فرزندانهک واتساپ (WhatsApp) همسرهک واتساپ WhatsAppهک واتساپ با شماره موبایلهک واتساپ بدون کد QRهک واتساپ دیگرانهک واتساپ دیگران با Google Drive Backupهک واتساپ دیگران بدون کدهمیار جی پی اسوبلاگ سامانه مراقبت از خانواده

شرایط ثبت نام لاتاری 2022 | چه زمانی ثبت نام کنیم؟

یکی از فرصت های بسیار استثنایی و فوق العاده برای مهاجرت به کشور آمریکا و دریافت گرین کارت آمریکا، لاتاری میباشد. قرعه کشی لاتاری آمریکا سالی یک بار انجام می شود و تمامی افراد با تمامی ملت ها می توانند در آن شرکت کنند. در این قرعه کشی، برخی از افراد صرفا بر اساس شانس انتخاب خواهند شد و این امکان را خواهند داشت تا بدون هیچ پیش نیاز و شرایط خاصی و به صورت مستقیم گرین کارت (کارت سبز) اقامت آمریکا را دریافت کنند و به این کشور مهاجرت کنند. بنابراین افرادی که در لاتاری برنده می شوند به عنوان یک شهروند آمریکایی به حساب می آیند و فرصت های مناسبی برای کار و تحصیل در این کشور خواهند داشت و اقامت دائمی و قانونی در آمریکا دارند. در ادامه قصد داریم در خصوص زمان ثبت نام لاتاری 2020 و نحوه ی ثبت نام صحبت کنیم.

آموزش فیلم گرفتن از صفحه ی گوشی در آیفون و اندروید با صدا

لازم به ذکر است که به دلیل طولانی بودن پروسه ثبت نام و اعلام نتایج، شما هرسال برای دو سال بعدی، در لاتاری ثبت نام می کنید. به این معنی که در حال حاضر در سال 2020 قرار داریم، اما شما باید برای لاتاری 2022 ثبت نام کنید. زمان ثبت نام لاتاری 2022 هر سال در بازه ماه مه تا نوامبر است و افراد تنها 1 ماه فرصت دارند تا در آن ثبت نام نمایند. نکته ی قابل توجه در این رابطه عدم تمدید بازه ثبت نام می باشد.

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

مهلت ثبت نام لاتاری آمریکا، هرگز تمدید نخواهد شد.

ثبت نام در لاتاری 2022 آمریکا

شرایط ثبت نام لاتاری 2022

سالانه در سراسر جهان افراد زیادی هستند که به امید دریافت گرین کارت آمریکا در این لاتاری شرکت می کنند و شانس خود را امتحان می کنند. همانطور که گفته شد، علت این همه شور شوق برای لاتاری آمریکا این است که ساده ترین و ارزان ترین روش برای مهاجرت به حساب می آید و از جمله یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت است. ثبت نام برای لاتاری آمریکا کاملا رایگان است اما به علت اینکه افراد زیادی در آن شرکت می کنند احتمال و شانس برنده شدن در آن پایین است ولی در هر صورت امتحان آن مجانی است و ضرری ندارد.

گرین کارت (کارت سبز) آمریکا در واقع نقش کارت شناسایی را دارد و افرادی که گرین کارت دارند یک شهروند دائمی آمریکا هستند و با داشتن آن می توانند در همه ی ایالت های آمریکا زندگی و کار کنند. همچنین این افراد می توانند با داشتن این کارت، درخواست تابعیت ایالات متحده را بدهند. گرین کارت یا همان اقامت آمریکا به طور سالانه از آن یک میلیون نفر می شود که قرعه کشی تنها 5% از این تعداد را شامل می شود.

زمان ثبت نام در لاتاری 2022 آمریکا

زمان ثبت نام در لاتاری 2022 آمریکا

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، به علت اینکه پروسه ی لاتاری طولانی می باشد در اصل شما در هر سال برای دو سال بعدی ثبت نام می کنید.

ثبت نام لاتاری 2022 گرین کارت آمریکا: از تاریخ 7 اکتبر 2020 (روز 16 مهر 1399) آغاز و تا 10 نوامبر 2020 (20 آبان 1399) ادامه خواهد داشت.

بهتر است بدانید که هر فردی می تواند در خانه مراحل ثبت نام لاتاری آمریکا را انجام دهد زیرا پروسه ی آسانی است و نیازی هم به پرداخت هزینه به موسسات برای انجام مراحل نیست. همیشه به یاد داشته باشید که دولت آمریکا برای ثبت نام در لاتاری آمریکا هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد و کاملا رایگان است. زمانی که شما به موسسات و افراد مبلغی را پرداخت می کنید، تنها برای انجام مراحل ثبت نام به جای شما است. بنابراین مراقب باشید که مورد سو استفاده دیگران در این زمینه قرار نگیرید.

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام لاتاری

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام لاتاری

با اینکه برای ثبت نام در لاتاری 2022 نیازی به مدارک خاصی نیاز نیست اما بهتر است پیش از اینکه بازه زمانی 16 مهر تا 20 آبان 1399 به پایان برسد نسبت به اخذ موارد نام برده شده در لیست زیر اقدام نمایید:

 • پاسپورت فرد متقاضی و افراد تحت پوشش او (همسر و فرزندان)
 • اطلاعات شناسنامه ای
 • عکس استاندارد (با زمینه ی سفید و رسمی)
 • ایمیل و شماره تلفن

ویژگی های عکس ارسالی برای لاتاری 2022

ویژگی های عکس ارسالی برای لاتاری 2022

باید این را در نظر داشته باشید که برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا، هر عکسی پذیرفته نمی شود و عکس شما باید ویژگی منحصر به فرد این سایت را داشته باشد. اولین نکته در رابطه با این عکس ها این است که شما تنها نیاز به فایل عکس دارید و نیازی نیست که آن را چاپ کنید. در این قسمت می خواهیم اشاره ای به ویژگی عکس های لاتاری آمریکا داشته باشیم:

 • عکس ارسالی برای لاتاری باید مربعی باشد و ساز آن هم باید 600 در 600 پیکسل (تا 1200 در 1200 پیکسل) یا پنج در پنج سانت باشد.
 • عکس شما نباید بسیار قدیمی باشد و باید چهره ی اکنون شما را نشان دهد.
 • اگر همسر و فرزند دارید باید حتما عکس آن ها هم ارسال شود.
 • پس زمینه ی عکس شما باید به صورت یک دست باشد و هیچ گونه سایه ای در آن نباشد.
 • سر شما در عکس باید حتما در وسط کادر قرار داشته باشد. صورت شما نباید با روسری و یا کلاه پوشیده شود.
 • توجه داشته باشید که در عکس ها به هیچ وجه نباید از عینک، کلاه، سمعک و یا هر گونه وسیله تزیینی استفاده کنید.
 • بهتر است عکس ها ادیت حرفه ای نداشته باشد زیرا ممکن از چهره ی اصلی شما را نشان ندهد.
 • نیازی به دیده شدن گوش ها در عکس نیست.
 • عکس باید حتما رنگی باشد و عکس سیاه سفید پذیرفته نمی شود.
 • داشتن حجاب و یا نداشتن آن هیچ مساله ای ندارد، تنها باید گردی صورت به خوبی نمایان باشد.

در سامانه ای که در سایت مربوط به ثبت نام لاتاری برای بررسی عکس ها وجود دارد می توانید قبل از ثبت نام، دقیق و درست بودن عکس خود را چک کنید.

شانس برنده شدن در لاتاری به چه صورت خواهد بود؟

در حقیقت علت ایجاد لاتاری آمریکا، ایجاد تنوع نژادی در خاک این کشور می باشد. همه ساله تعداد افرادی که در این قرعه کشی انتخاب می شوند با توجه به تعداد مهاجرینی که در این کشور زندگی می کنند، متفاوت خواهد بود. شانس برنده شدن در لاتاری بین 1:25 تا 1:75 متغیر است. با توجه به نقشه ای در این قسمت مشاهده می کنید، در سال 2020، حدود 6000 نفر از ایران توانسته اند ویزا آمریکا را از طریق لاتاری دریافت کنند. بر اساس بررسی هایی که از سایت های رسمی مرتبط با لاتاری آمریکا صورت گرفته است، 3850 نفر برای لاتاری 2022، ویزا دریافت خواهند کرد.

شانس برنده شدن در لاتاری به چه صورت خواهد بود؟

در نهایت چیزی که می توانیم بگوییم این است که مراقب سایت های فیک که برای ثبت نام در لاتاری ایجاد شده اند و هدف سواستفاده گری دارند باشید. ممکن است این سایت ها اطلاعات شما را به جهت سواستفاده ذخیره کنند و یا حتی برخی اطلاعات غیر ضروری از شما درخواست کنند که در نهایت منجر به نفوذ و هک شدن شما شود و یا از کارت های اعتباریتان کلاهبرداری و فیشینگ انجام دهند. برای ثبت نام در لاتاری باید به اینجا مراجعه کنید.

در ابتدا توجه داشته باشید هنگام ثبت نام در لاتاری در سایت  https://www.dvlottery.state.gov ( که سایت رسمی ثبت نام لاتاری آمریکا می باشد ) هیچ مبلغی جهت ثبت نام دریافت نمی شود و فرایند ثبت نام لاتاری 2020 گرین کارت کاملا رایگان می باشد .

نوشته لاتاری 2022 | چه زمانی ثبت نام کنیم؟ اولین بار در وبلاگ همیار جی پی اس . پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا