آموزش هک واتساپآموزش هک واتساپ - WhatsAppاخباراخبار امنیت شبکه و هکاخبار نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو و سایپاامنیتاموزش هک واتساپ - WhatsAppانهدام باند کلاهبردارانباند کلاهبرداران فیشینگبرنامه SPY24برنامه SPY24 - هک گالری گوشیبرنامه spy24 نظارت آزادبرنامه SPY24 همیار جی پی اسبرنامه ردیابی نامحسوس گوشیبرنامه کنترل گوشی فرزندانبرنامه کنترل گوشی فرزندان از راه دوربرنامه کنترلی spy24برنامه هک spy24برنامه هک گوشی و کنترل موبایلبرنامه هک و کنترل واتساپبرنامه و کنترل هک واتساپبهترین روش هک واتس اپبهترین نرم افزار کنترل گوشی فرزندانپلیس فتاپلیس فضای تولید و تبادل اطلاعاتچگونه از برنامه SPY24 استفاده کنیمچگونه واتس اپ دیگران را هک کنیمچگونه واتساپ دیگران را هک کنیمخرید نرم افزار کنترل گوشی فرزنداندانلود برنامه SPY24دانلود برنامه spy24 برای سامسونگدانلود برنامه هک واتس اپدانلود برنامه هک واتساپدانلود رایگان برنامه مدیریت خانوادهدانلود رایگان هک واتساپدرباره سامانه همیار جی پی اسدرگاه بانکی جعلیردیابی گوشی فرزند با SPY24ردیابی و کنترل گوشی موبایل فرزندانسامانه کنترل گوشی فرزندانسامانه کنترلینگ همیار جی پی اسسامانه مراقبت از خانوادهسامانه مراقبت از خانواده نظارت آزادسامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اسسامانه همیار جی پی اسسایت دیوارشیوه جدید هک واتس اپفناوری اطلاعاتکنترل چت واتساپکنترل گوشی با SPY24کنترل گوشی فرزندانکنترل گوشی فرزندان iosکنترل گوشی فرزندان از راه دورکنترل گوشی فرزندان اندرویدکنترل گوشی فرزندان با برنامه نظارت آزادکنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به گوشیکنترل گوشی فرزندان توسط والدینکنترل مخفی گوشی فرزندانکنترل نامحسوس گوشی SPY24کنترل نامحسوس گوشی فرزندانکنترل و ردیابی گوشینرم افزار اندرویدنرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار ردیابی و کنترل گوشی فرزنداننرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگاننرم افزار کنترل و ردیابی موبایلنرم افزار کنترل و نظارت بر فرزنداننرم افزار موبایلنصب نرم افزار SPY24نظارت بر خانوادهنظارت بر خانواده همیار جی پی اسنظارت و هک واتساپ (WhatsApp)هک کردن واتساپهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و جاسوسیهک و کنترل فیسبوکهک واتس اپ از راه دورهک واتساپهک واتساپ (WhatsApp) فرزندانهک واتساپ (WhatsApp) همسرهک واتساپ WhatsAppهک واتساپ با شماره موبایلهک واتساپ بدون کد QRهک واتساپ دیگرانهک واتساپ دیگران با Google Drive Backupهک واتساپ دیگران بدون کدهمیار جی پی اسوبلاگ سامانه مراقبت از خانواده

لایو اینستاگرام چهار ساعته شد | قابلیت جدید اینستاگرام

به تازگی چندین ویژگی جدید به قسمت لایو شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه شده است که یکی از آنها افزایش زمان پخش لایو این پلتفرم می باشد.

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

همانطور که میدانید، اینستاگرام به یکی از محبوب‌ ترین شبکه‌ های اجتماعی جهان تبدیل شده است که افراد بسیاری از آن در سراسر دنیا استفاده می‌ کنند. به علاوه، باید گفت که این پلتفرم به علت محبوبیت بالا و طرفداران زیادی که دارد تبدیل به مکانی برای ارائه توانایی‌ های افراد در کنار تبلیغات در اینستاگرام نیز شده است. قابلیت های منحصر به فرد این شبکه اجتماعی همواره به سرعت مورد استقبال کاربران قرار گرفته است و افراد زیادی از آنها استفاده می کنند که یکی از این قابلیت ها امکان گرفتن ویدیو زنده (لایو) می باشد. هرچند که این قابلیت طرفداران زیادی دارد اما باز هم دارای مشکلاتی است که این شبکه ی اجتماعی سعی در رفع آنها دارد. بر اساس گزارشات اخیر، قرار است ویژگی جدیدی به لایو اینستاگرام اضافه شود و زمان پخش زنده ی اینستاگرام به 4 ساعت افزایش پیدا کند.

اینستاگرام قصد دارد تا تمرکز خود را بر روی بهبود بخشیدن به تجربه کاربری بخش لایو این پلتفرم بگذارد و چندین قابلیت جدید به این قسمت اضافه کند. با عرضه ی این قابلیت ها و فعال شدن آنها برای تمامی کاربران اینستاگرام، شاهد برخی تغییرات در بخش لایو اینستاگرام و ذخیره کردن آن خواهیم بود. افزایش زمان پخش لایو اینستاگرام را می توان به عنوان یکی از بزرگ‌ ترین تغییراتی دانست که برای سیستم لایو اینستاگرام در نظر گرفته شده است. با استفاده از این قابلیت، کاربران این امکان را خواهند داشت تا به‌ جای 1 ساعت، تا 4 ساعت به‌ صورت مداوم و زنده، لایو داشته باشند. تمامی کاربران اینستاگرام می توانند از این قابلیت جدید استفاده کنند مگر اینکه در بخش IP یا رعایت سیاست‌ های این شبکه اجتماعی سوء پیشینه‌ ای داشته باشند.

لایو اینستاگرام چهار ساعته شد | قابلیت جدید اینستاگرام

در کنار مواردی که تاکنون به آنها اشاره شد، اینستاگرام این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند لایو‌ های خود را به‌ صورت ذخیره‌ شده در بخش آرشیو این شبکه اجتماعی مشاهده نمایند. پیش از این، این قابلیت برای پست‌ ها و استوری‌ ها فراهم شده بود که پس از منتشر شدن، تا 30 روز در آرشیو نگه‌ داری می‌ شوند. در حال حاضر و با استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام، امکان ذخیره ی لایو ها برای کاربران فراهم شده است و می توانند آنها را در جای دیگری منتشر کنند. بخش جدیدی که این شبکه ی اجتماعی به پلتفرم خود اضافه می کند “Live Now” نام دارد که به کمک این قسمت، کاربران می توانند هر فردی را که در حال پخش زنده است، پیدا کنند و در صورت تمایل آن را تماشا کنند.

همانطور که میدانید، شیوع ویروس کرونا باعث افزایش تعداد لایو ها شده و این قسمت در اینستاگرام طرفداران بسیاری پیدا کرده است و اینستاگرام نیز در این شرایط تمرکز خود روی این بخش را افزایش داده است. به عنوان نمونه این قابلیت‌ های جدیدی که در بخش لایو اینستاگرام وجود دارند می تواند کمک بزرگی به مربیان فیتنس کند تا در زمان همه‌ گیری کرونا زمان بیشتری را برای آموزش به شاگردان خود در اختیار داشته باشند. به علاوه، سایر افراد نیز زمان بیشتری برای برقراری ارتباط با کاربران خود خواهند داشت.

در حال حاضر اینستاگرام به بستری تبدیل شده است که کاربران فضای مجازی از آن به منظور جایگزینی اغلب کارهایی که قبلا انجام می‌ دادند، استفاده می‌ کنند. به عنوان نمونه، در این شرایط اکثر مردم دیگر خرید های حضوری خود را کنار گذاشته اند و چندین ماه است که عادت به خرید آنلاین کرده‌ اند. از این رو، گزینه ای برای خرید کالا به پلتفرم اینستاگرام اضافه شده است.

قابلیت جدید اینستاگرام

در نهایت می توان گفت که دلیل اضافه کردن قابلیت های جدید در بخش لایو این شبکه اجتماعی، نگه داشتن هر چه بیشتر کاربران در آن می باشد به خصوص به این دلیل که تنها در یک زمان مشخص می‌ توان آن را مشاهده کرد. با اینکه برای لایو، پلتفرم‌ های زیادی وجود دارند و برخی از کاربران از آن‌ ها استفاده می‌ کنند، ولی اینستاگرام قصد دارد تا با افزودن قابلیت‌ های بیشتر و بهبود تجربه‌ ی کاربران، به جذب هر چه بیشتر افراد بپردازد.

شرایط ثبت نام لاتاری 2022 | چه زمانی ثبت نام کنیم؟

نظر شما در رابطه با این قابلیت های جدید در بخش لایو اینستاگرام چیست و آیا فکر می کنید که اضافه شدن این ویژگی ها باعث جذب کاربران بیشتر به اینستاگرام خواهد شد؟ خرسندیم نظرات خود را در این زمینه با ما و سایر کاربران در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.

نوشته لایو اینستاگرام چهار ساعته شد | قابلیت جدید اینستاگرام اولین بار در وبلاگ همیار جی پی اس. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا