نرم افزار کنترل بازاریابان | ردیابی بازاریاب | کنترل کارمند

در شرکت ها،سازمان ها،موسسات،کسب و کارهای کوچک و بزرگ،معمولا یک عده افراد به عنوان بازاریابان آن مجموعه و در بیرون از محیط کاری و بصورت کاملا متحرک مشغول به فعالیت خویش می باشند. نرم افزار کنترل بازاریابان :

موضوع مدیریت این گونه از کارکنان و پرسنل،مسئله ی به شدت مهم و اساسی برای اکثر مجموعه ها و سازمان ها به حساب می آید.اگر شما وظیفه ی مدیرت و نظارت بر فعالیت های بازاریابان را بر عهده داشته باشید از چه ابزاری جهت مدیریت و نظارت و بررسی فعالیت های روزمره ی آنان استفاده می کنید و از چه راههای منطقی برای آنالیز صحیح تر کارکرد و بازده ی هر بازاریاب بهره می گیرید.

ردیابی بازاریابان یکی از محبوب ترین ابزار مدیریت و نظارت بر بازاریابان به صورت آنلاین و اطلاع رسانی به افراد در مورد تجارت و محصولات شما است.

در این مقاله قصد معرفی کاربردهای بهترین ابزار جهت مدیریت و نظارت دقیق تر و لحظه ای بر بازاریابان را داریم.

[sc name=”spy24-s” ]

سامانه ردیابی بازاریابان همیار جی پی اس

در اینجا می خواهیم سامانه ی کنترل کارمند و کنترل بازاریاب همیار جی پی اس رو به شما عزیزان معرفی نماییم.

این سیستم بصورت یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه مدیر یا ناظر و همچنین کارمندان تحت نظارت وی نصب می گردد و مدیر توانایی این را خواهد داشت که بصورت انلاین و مستقیم و لحظه به لحظه بر تمامی اقدامات و فعالیت های بازاریابان تحت نظر خویش نظارت داشته باشد.

نرم افزار کنترل بازاریابان | ردیابی بازاریاب | کنترل کارمند
نرم افزار کنترل بازاریابان | ردیابی بازاریاب | کنترل کارمند
 • حرکات آن ها را مدیریت و کنترل نماید.
 • مدیریت مسیرها را بر عهده بگیرد.
 • کوتاه ترین راه ها را برای بازاریابان تعیین کند.
 • برای مشتریان خود،نزدیک ترین بازاریابان را اعزام نماید.
 • سرعت رسیدن و انجام خدمات توسط بازاریاب را بررسی کند.
 • میزان کارکرد هر بازاریاب را آنالیز کند.
 • میزان زمان تلف شده ی هر بازاریاب را محسابه کند.
 • کارمندان یا بازاریابان فعال و پر کار را از سایرین تشخیص دهد.
 • بصورت لحظه ای به کنترل وظایف جدیدتر یا قبلی هر بازاریاب بپردازد.
 • با بازاریابان خود در ارتباط مستقیم باشد.
 • در دوره های زمانی بصورت تکی یا گروهی برای پرسنل یا بازاریاب (ویزیتور)های خود از موقعیت مکانی پرسنل آگاه شود.
 • برای بازاریابان خود بصورت گروهی یا تکی فراخوان ارسال کند.
 • میزان مسافت طی شده توسط هر بازاریاب را محسابه و لذا برای انان حق سوخت تعیین کند.
 • با توجه به فاصله ی بازاریاب از مشتری،زمان دقیق رسیدن بازاریاب را به مشتری اطلاع دهد و در نتیجه به بهبود فعالیت های سازمان و افزایش سطح رضایت مشتریان بیافزاید.
 • تمامی رخدادهای روزمره ی پرسنل را ثبت و ضبط نماید.
 • جمع آوری اطلاعات مکانی تمامی کارکنان و بازاریابان حتی در صورت آفلاین شدن.
 • مدیر توانایی روشن و خاموش کردن دیتا، Wi-Fi، GPS، فعال یا غیرفعال کردن قفل دستگاه پرسنل از راه دور را خواهد داشت.

خلاصه باید گفت سامانه ردیابی بازاریابان و کنترل کارمندان همیار جی پی اس می تواند حجم بزرگی از وظایف یک مدیر ناظر را بر عهده گرفته و در نهایت نیز گزارش دقیق و با جزئیات منظم و مرتب تری را به مدیران و ناظران بازاریابان ارائه دهد.

شرکت های پخش مواد غذایی از جمله رستوران ها نیز می توانند از این سامانه جهت بهبود کیفیت خدمات رسانی و کسب رضایت مشتریان بهره گیرند.

شرکت های پخش مواد غذایی می توانند با تعیین مکان های مختلف منطقه تحت پوشش بازاریابان،تمامی مناطق پر مشتری را تعیین و خدمات رسانی کنند.

مثلا برای مناطق کوچکتر،بازاریابان کمتر و برای خدمات رسانی به مناطق شلوغ تر،بازاریابان بیشتر و متخصص تر و حرفه ای تر را اعزام نمایند.

استفاده از سامانه کنترل کارمند و کنترل بازاریاب همیار جی پی اس می تواند نقش موثری در خدمات رسانی ایفا کند.و به نوبه ی خود سبب کاهش خطرات احتمالی و کاهش اتلاف انرژی گردد.

همانطور که می دانید بازاریابان نقش به سزایی در تقویت فروش شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ ایفا می کنند لذا مدیران و ناظران نیز بهتر است از ابزار بهتر و دقیق تر و قوی تری جهت نظارت بر بازاریابان بهره گیرند چرا که این امر سبب افزایش بهره وری اقتصادی و کیفی در کسب و کار مذکور می گردد.نقش سازنده ی ویزیتورها را نمی توان نادیده گرفت و همین امر سبب شده است در سال های اخیر،مدیران مختلف شرکت ها و کسب و کارها،اقدام به نرم افزارها و سامانه های کنترلی قوی تر نموده اند.

این ابزارها علاوه بر اینکه حجم زیادی از وظایف مدیر را سبک می کند و می کاهد،به مدیران مربوطه این فرصت را نیز می دهد که به آنالیز بهتر منابع مالی تحت نظر خویش و همچنین مدیریت و آنالیز نیروهای انسانی کارآمدتر بپردازند.

در سال های اخیر،در بخش بازاریابی،موضوع پخش مویرگی باب شده است که در این زمینه،سامانه ی همیار جی پی اس در جهت کنترل هرچه بیشتر در رابطه با پخش مویرگی بسیار موثر است.

برنامه کنترل و ردیابی کارمندان ، ویزیتورها و بازاریاب ها

برنامه کنترل و ردیابی کارمندان ، ویزیتورها و بازاریاب ها یک برنامه فوق العاده حرفه ای با تمام امکانات حرفه ای در خدمت شما کارفرمایان و مدیران شرکت های موفق جهت کنترل کارمندان و بازاریابان خارج از شرکت شما برای بهبود فرایند فروش و پخش های مویرگی.

آیا نگران کارمندان، ویزیتورها، بازاریاب ها و پیک های موتوری خود هستید؟ آیا آنها در نبود شما کارهای شما را به درستی انجام می دهند؟ آیا به دنبال نرم افزار یا برنامه ای هستید که توسط آن بتوانید نظارت موثری بر فعالیت کارمندان خود داشته باشید؟ داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان چیز مهمی می باشد و ما معتقدیم که توانایی تحقق رویاهای شما را داریم.

در این بخش از همیار مارکت اندروید یکی از برترین برنامه های کنترل و ردیابی کارمندان را برای شما مدیران گرامی آماده کرده ایم که مطمئن هستیم با این برنامه کاملا حرفه ای می توانید رویای مدیریت کارمندان خارج از شرکت را برآورده کنید. اکثر مدیران و کارفرمایان به دنبال راهی هستند تا بتوانند کارمندان خارج از محدوده شرکت خود را بصورت دقیق و از راه دور کنترل و ردیابی کنند تا مطمئن شوند کارمندانشان وظایف کاری خود را بصورت کامل انجام می دهند.

اکنون زمان آن رسیده است تا نظارت و کنترل دقیقی بر روی کارمندان خارج از شرکت خود داشته باشید تا به وفاداری آنها نسبت به شرکت و وظیفه ای که بر عهده دارند مطمئن شوید و لحظه به لحظه بر روی نقشه آن ها را کنترل و ردیابی کنید.

چرا شما نیاز به برنامه کنترل و ردیابی کارمندان دارید ؟

اگر شما مدیر یک شرکت موفق باشید به خوبی می دانید که چه نگرانی هایی در خصوص مدیریت کارمندان و تیم کاری خود وجود دارد و کنترل کارمندان کار بسیار دشوار و سختی می باشد، حتی در برخی مواقع این مدیران و کارفرمایان در اکثر مواقع نمی توانند برای خانواده و فرزندان خود وقت کافی بگذارند، به همین دلیل داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان از راه دور یک گزینه بسیار عالی و کارامد خواهد بود، زیرا توسط این برنامه حرفه ای می توانید تمام ساعات شبانه روز و از راه دور در کنار کارمندان و تیم کاری خود باشید.

۱) کنترل و ردیابی کاملا مخفی کارمندان بر روی نقشه های گوگل

۲) مکان یابی بازاریابان بر روی یک نقشه واحد و زنده

۳) نظارت کامل بر ارتباطات، مکاتبات و برنامه های نصب شده

۴) ایجاد حصار جغرافیایی و تعیین محل برای ویزیت و بازاریابی

۵) تحلیل عملکرد دقیق کارمندان در کنترل پنل مدیریتی

شما توسط نرم افزار نظارت آزاد می توانید نظارت و کنترل دقیقی برروی کارمندان خود داشته باشید، زیرا کنترل و ردیابی بازاریابان در امر کسب و کار و روند فروش محصولات شرکت های گوناگون نقش بسیار مهمی را در موفقیت کسب و کارها ایفا خواهند کرد.

شما به عنوان یک مدیر خواهید توانست بر فعالیت ویزیتور ها و بازاریاب های خبره و کار بلد خود نظارت داشته باشید که البته این بازاریاب ها نیاز به سیستم مدیریت جامع و کارآمد برای سازماندهی شدن دارند. نرم افزار ردیابی کارمندان و ویزیتورها “نظارت آزاد” بهترین راه کار برای نظارت بر بازاریاب ها و کارمندان غیر حضوری شرکت و کسب و کار شماست.

معرفی برنامه کنترل و ردیابی کارمندان

نظارت آزاد برنامه ای کامل در زمینه نظارت بر کارمندان و بازاریاب ها است. نرم افزار به شما کمک می کند تا  بدون نیاز به استفاده از دستگاه های سخت افزاری می توانید نظارت کاملی بر تک تک فعالیت ویزیتور ها و کارمندان خود در مجموعه کاری خود داشته باشید. نظارت آزاد یک نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی و تبلت های اندرویدی است که پس از آن قابلیت های بسیار پیشرفته مدیریتی را در اختیار مدیران شرکت ها و سازمان ها قرار می دهد.

کنترل تماس ها و پیام ها با برنامه کنترل و ردیابی کارمندان

به منظور حفظ امنیت کاری و جلوگیری از انتشار اطلاعات حساس کاری نرم افزار همیار جی پی اس به شما این قابلیت را میدهد تا بتوانید با خیال راحت و از راه دور تمام تماس ها و پیام های کارمندان خود را کنترل نمایید. در این صورت می توانید در جریان مکاتبات و تماس های تمامی کارمندان و وزیتور های خود قرار بگیرید و در صورتی که در روند کاری آنها تخلفی مشاهده کنید، پیگیری های لازم را انجام دهید.

جدا از این همه قابلیت های نرم افزار همیار جی پی اس برای نظارت بر کارمندان حاضر در محل کار نیز این نرم افزار قابلیت های بسیاری را ارائه می کند که برای مراجعه به وبسایت همیار جی پی اس می توانید بیشتر با امکانات و خدمات این برنامه فوق حرفه ای آشنا شوید.

جهت مشاهده امکانات کامل و دانلود برنامه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

چند مورد از دیگر قابلیت های سامانه کنترل و نظارت همیار جی پی اس به شرح زیر است :

امنیت بسیار بالای اطلاعات کارمندان،پرسنل،بازاریابان و ویزیتورهای سازمان ها

این سامانه به حدی قدرتمند است که به هیچ وجه توسط بازاریابان قابل حذف یا به اصطلاح فیلتر شدن ندارد

جهت سهولت کاربری و کاربرپسندتر شدن این سامانه،پنل مدیریتی مناسبی در اختیار کاربر قرار می گیرد

این سامانه کاملا بومی می باشد و کاملا بصورت اتوماتیک بروزرسانی می شود و لذا اصلا نگران تاثیر تحریم ها بر بروزرسانی سامانه ی کنترل همیار جی پی اس نباشید.

حجم کم سامانه همیار جی پی اس یکی دیگر از علل محبوبیت این برنامه می باشد.

در صورتی که پیشرفت و توسعه ی مدیریت منابع برای شما نیز اهمیت دارد می توانید با نصب سامانه کنترل کارمندان همیار جی پی اس،کمک شایانی در جهت بهبود عملکرد سازمانتان خواهد کرد.

تجربه این موضوع را به اثبات رسانده است که هرچقدر فاصله ی ذهنی و روحی مدیران با بازاریابان خود،کمتر و ارتباط مستقیم تر و بیشتری داشته باشند،می تواند سبب افزایش بهره وری و افزایش بازده کارکرد مفید آنان شود.

سامانه همیار جی پی اس به راحتی می تواند سبب این امر گردد.

ضمنا هم مدیران و هم بازاریابان به طور خودکار خودنظارتی بر عملکرد خویش خواهند داشت.

نرم افزار مدیریت بازاریاب

نرم افزار مدیریت ویزیتور و کنترل کارمندان

از نظارت و ردیابی ویزیتور روی نقشه، تا گزارش گیری هوشمند عملکرد بازاریابان، همگی در نرم افزار مدیریت همیار جی پی اس

نظارت و ردیابی لحظه‌ای ویزیتورها

نرم افزار مدیریت ویزیتور و ردیابی بازاریاب همیار جی پی اس، به شما این امکان را می‌دهد تا بازاریابان خود را حین انجام ویزیت، روی نقشه مشاهده کنید و گزارشاتی مثل: مسیرهای طی شده، مکان و میزان توقف‌ها و… را روی نقشه در اختیار داشته باشید

جمع آوری هوشمند اطلاعات مشتریان

با استفاده از فرم ساز اختصاصی همیار جی پی اس، متناسب با کسب و کار خود فرم دلخواه طراحی کنید و با نصب اپلیکیشن در تلفن همراه ویزیتور، اطلاعات مشتریان خود را بدون دردسر ثبت و گزارش گیری کنید.

جمع بندی مطلب :

در اخر از اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار دادین بسیار خرسندیم.

امید است با ارتقای این سامانه و همچنین استفاده از پیشنهادات و نظرات سازنده ی شما کاربران گرامی،گام بزرگی در ارتقای سایت برداریم.لطفا دیگر مطالب سایت رو نیز مطالعه بفرمایید.

از توجه شما کاربران گرامی به این مقاله سپاسگذاریم.

نرم افزار کنترل بازاریاب SPY24 چگونه ردیابی ویزیتور را انجام می دهد؟

با نصب اپلیکیشن مدیریت ویزیتور SPY24 بر روی تلفن همراه بازاریابان، قادر به رهگیری و مشاهده‌ی ویزیتورها روی نقشه خواهید بود.

هدف از کنترل ویزیتور چیست؟

نرم افزار مدیریت ویزیتور SPY24 ، با ارائه‌ی گزارشات تحلیلی از عملکرد بازاریابان، چشم‌اندازی جامع از مسیر کسب و کار شما می‌دهد.

آیا برای استفاده از نرم افزار مدیریت بازاریاب SPY24، نیازی به دستگاه ردگیری (GPS) هست؟

خیر. با نرم افزار مدیریت هوشمند ویزیتور، بدون نیاز به دستگاه ردیابی و تنها با استفاده از GPS تلفن همراه بازاریاب، رهگیری و ردیابی صورت می گیرد

نرم افزار مراقبت از خانواده

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *