هکرها نرم افزار جاسوسی را برای گوش دادن به کاربران واتس اپ

هکرها نرم افزاری را توسعه داده اند که به آنها امکان گوش دادن به کاربران WhatsApp را می دهد – بدون اینکه قربانیان از اینکه مورد جاسوسی قرار می گیرند ، بدانند. ردیابی واتس اپ :

این برنامه یک آسیب پذیری را پیدا کرد که به مهاجمان اجازه می دهد از راه دور کدهای مخرب را بر روی آیفون و آندروید فریب دهند و با تماس با تلفن هدف نصب کنند.

[sc name=”spy24-s” ]

ردیاب واتس اپ

فعالیت WhatsApp کودک خود را از راه دور با برنامه کنترل والدین SPY24 پیگیری کنید حالا امتحان کن یا نمایش نمایشی

 • مشاهده تمام پیام های WhatsApp ، پرونده های رسانه ای ، تماس ها
 • فیس بوک ، اسنپ چت و سایر پیام رسان ها را کنترل کنید
 • تماس ها ، متن ها ، پرونده های رسانه ای ، ردیابی GPS و 25 ویژگی دیگر
 • در Android و iPhone موجود است
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

جاسوسی از کسی از طریق واتساپ: کاملاً با جاسوسی SPY24 whatsApp امکان پذیر است

فکر می کنید فرزندان شما از واتس اپ برای مخفی کردن مکالمات خود با افراد مشکوک استفاده می کنند؟ مشکوک هستید که کارمندان شما وقت پرداخت شده خود را در چت با دوستان تلف می کنند؟ آیا می خواهید بدانید که آیا آنها به اسرار شرکت خیانت می کنند یا خیر؟ تنها روش اثبات شده برای فهمیدن آنچه همه آنها در مورد آن صحبت می کنند ، استفاده از نرم افزار جاسوسی معتبر WhatsApp است که قادر است به طور مخفیانه تمام مکالمات موجود در دستگاه مورد نظر را کنترل کند!

چرا باید از پیام های ردیابی واتس اپ جاسوسی کنید

برای امروز ، واتس اپ ماهانه بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد و این به یک دلیل است. واقعیت این است که این برنامه پیام رسان تلفن همراه به شما امکان می دهد تا متن ، تصویر و پیام های ویدئویی را کاملاً رایگان مبادله کنید. از این طریق جای تعجب نیست که افراد در هر سنی ترجیح می دهند از آن به جای سرویس پیام کوتاه استاندارد استفاده کنند. این به معنای ساده این است که اگر می خواهید از واقعیتی که در مورد فرزندتان اتفاق می افتد مطلع شوید یا می خواهید اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما به شما و تجارت شما متعهد هستند ، اولین کاری که باید انجام دهید دسترسی به همه پیام های مخفی آنها است. از طریق این پیام رسان فوری ارسال و دریافت کنید. اینجاست که یک ردیاب هوشمند WhatsApp می تواند با سهولت به شما کمک کند! علاوه بر این ، جاسوسی در پیام های WhatsApp در مورد بچه های کم سن و سال و کارمندانی که از دستگاه های متعلق به شرکت استفاده می کنند کاملاً قانونی است.

ردیاب SPY24 WhatsApp چقدر مفید است؟

نرم افزار جاسوسی WhatsApp ما یک ابزار نظارت همه در یک است که می تواند تمام نیازها و نیازهای شما را برآورده کند. با کمک آن می توانید به راحتی پیام های WhatsApp را که در دستگاه مورد نظر انجام می شوند جاسوسی کنید. به طور خاص ، شما قادر خواهید بود:

 • ردیابی تمام چت های ردیابی واتس اپ ؛
 • ساعت و تاریخ هر مکالمه را مشاهده کنید.
 • دسترسی به داده های جمع آوری شده از راه دور از صفحه کنترل آنلاین خود.
 • جاسوسی از فعالیت WhatsApp حتی در دستگاه های iOS بدون فرار از زندان.

بعلاوه ، هنگامی که نرم افزار جاسوسی WhatsApp را بر روی دستگاه مورد نظر نصب کردید ، به سایر ویژگی های مفید دیگر نیز دسترسی پیدا خواهید کرد که برای محافظت از کودکان زیر سن خود در برابر خطرات آنلاین و تجارت شما از نشت داده ها و دارایی ها انجام می شود. به عنوان مثال ، شما این فرصت را خواهید داشت:

 • نظارت بر تماس های ورودی و خروجی
 • مشاهده متن و پیام های چندرسانه ای ؛
 • ردیابی تاریخچه وب سایت
 • محتوا و برنامه های نامناسب را مسدود کنید.
 • مکان GPS فعلی را ردیابی کنید.
 • تمام پیام رسان های فوری دیگر از جمله فیس بوک ، اسنپ چت ، اسکایپ و وایبر را کنترل کنید.
 • ردیابی واتس اپ

چرا به همه این ویژگی ها نیاز دارید؟ ساده است! در حالی که اینترنت پر از خطرات آنلاین است که از آزار و اذیت اینترنتی گرفته تا پیام کوتاه و پورنوگرافی متفاوت است ، استفاده از یک برنامه ساده که فقط می تواند پیام های WhatsApp را کنترل کند برای محافظت از کودک شما کافی نیست. این مورد در مورد تجارت شما نیز صدق می کند ، زیرا کارمندان می توانند از هر پیام رسان فوری دیگری برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محرمانه با رقبای شما استفاده کنند. دقیقاً به همین دلیل است که شما باید یک ردیاب WhatsApp SPY24 چند منظوره را انتخاب کنید که بتواند به شما دسترسی به سایر اطلاعات مورد نیاز جمع شده از دستگاه مورد نظر را فراهم کند.

چرا SPY24؟ ردیابی واتس اپ

SPY24 نه تنها به دلیل ویژگی های پیشرفته بلکه به دلیل بهترین پشتیبانی در کلاس و خدمات فنی در سراسر شبانه روز ، بهترین نرم افزار جاسوسی WhatsApp در بازار محسوب می شود. علاوه بر این ، مراحل نصب فقط چند دقیقه طول می کشد و به دانش خاصی نیاز ندارد. به همین دلیل مهم نیست که آیا شما نیاز به کنترل فعالیت آنلاین فرزند خود دارید یا می خواهید از نشت اطلاعات شرکت جلوگیری کنید ، SPY24 همیشه یک انتخاب شماره یک است! فقط 7 روز آزمایش رایگان ما را امتحان کنید و خودتان ببینید! ردیاب هوشمند WhatsApp ما یک راه حل عاقلانه است!

هکرها نرم افزار جاسوسی را برای گوش دادن به کاربران واتس اپ
هکرها نرم افزار جاسوسی را برای گوش دادن به کاربران واتس اپ
 • چگونه واتس اپ را به روز می کنید؟

هکرها قادر به نصب نرم افزار بر روی تلفن شما هستند – حتی اگر تلفن مورد نظر پاسخ داده نشود.

پس از نصب نرم افزار ، هکرها می توانند میکروفون و دوربین تلفن شما را کنترل کنند.

این حمله تمام ویژگی های یک شرکت خصوصی را دارد که می دانند برای تحویل نرم افزارهای جاسوسی با دولت ها همکاری می کنند واتس اپ

این شرکت متعلق به فیس بوک گفت که این نرم افزار مخرب شبیه جاسوسی است که توسط آژانس های اطلاعاتی ساخته شده است.

به روزرسانی نرم افزاری جدیدی توسط این شرکت منتشر شده است که بیش از 1.5 میلیارد کاربر در 180 کشور جهان دارد.

نگرانی هایی وجود دارد که این نرم افزار برای دستیابی به تلفنهای مبارزان حقوق بشر ، از جمله یک وکیل مستقر در انگلستان ، مورد استفاده قرار گرفته است.

WhatsApp به FT گفت: “ما اعتقاد داریم تعدادی از کاربران از طریق این آسیب پذیری توسط یک بازیگر سایبر پیشرفته هدف قرار گرفتند.”

وی افزود: “این حمله تمام ویژگی های یک شرکت خصوصی را دارد که می دانند برای تحویل نرم افزارهای جاسوسی که گفته می شود عملکرد سیستم عامل های تلفن همراه را بر عهده دارد ، با دولت ها کار می کنند.

“ما به تعدادی از سازمان های حقوق بشر توضیح داده ایم تا اطلاعاتی را که می توانیم به اشتراک بگذاریم و برای اطلاع جامعه مدنی با آنها همکاری کنیم.”

این شرکت گفت که پس از کشف نقص در اوایل ماه مه ، مقامات وزارت دادگستری ایالات متحده را هشدار داد.

طبق گفته FT ، این جاسوس افزار توسط NSO Group ، یک شرکت امنیت سایبری و اطلاعاتی اسرائیلی ساخته شده است. 1.5 میلیارد

کاربران ردیابی واتس اپ در سراسر جهان

این شرکت به روزنامه گفت: “تحت هیچ شرایطی NSO در عملیات یا شناسایی اهداف فناوری خود که فقط توسط سازمان های اطلاعاتی و انتظامی اداره می شود ، مشارکت نخواهد داشت.

“NSO از فناوری خود در حق خود برای هدف قرار دادن هر شخص یا سازمانی از جمله این فرد (وکیل انگلیس) استفاده نمی کند یا نمی تواند.”

آسیب پذیری و حملات مشکوک توسط Citizen Lab ، یک گروه تحقیقاتی در دانشگاه تورنتو بررسی شده است.

این آزمایشگاه گفت: “ما معتقدیم كه یك مهاجم سعی كرده است (و توسط WhatsApp مسدود شد) از آن سوit استفاده كند تا دیروز برای هدف قرار دادن یك وكیل حقوق بشر.”

روز دوشنبه ، عفو بین الملل گفت كه از اقدامات قانونی علیه وزارت دفاع اسرائیل خواستار لغو مجوز صادرات گروه NSO می شود.

دانا اینگلتون ، معاون مدیر عفو بین الملل ، گفت: “گروه NSO محصولات خود را به دولتهایی که به نقض خشن حقوق بشر معروف هستند می فروشد و به آنها ابزاری برای ردیابی فعالان و منتقدین می دهد.”

 • چگونه به روزرسانی جدید WhatsApp را نصب کنم؟

بعضی از تلفن ها از WhatsApp پیام اطلاع رسانی دریافت می کنند و از شما می خواهند نرم افزار را به آخرین نسخه موجود به روز کنید.

با این وجود همه مشتریان این کار را نمی کنند.

اگر آیفون دارید ، به App Store بروید و روی به روزرسانی ها کلیک کنید. وقتی Whatsapp را پیدا کردید ، روی دکمه به روزرسانی کنار برنامه ضربه بزنید. سپس تلفن شما باید به روز شود.

اگر تلفن Android دارید ، روی Play Store و سپس دکمه menu کلیک کنید.

در بخش برنامه ها و بازی های من ، روی به روزرسانی در کنار پیام رسان WhatsApp ضربه بزنید.

دانلود رایگان نرم افزار کنترل پرسنل و بازاریاب

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *