تلگرام باید یکی از امن ترین برنامه های پیام رسانی روی کره زمین باشد. پیام های ارسال شده از طریق برنامه بسیار رمزگذاری شده است. پیام ها دارای تایمر نیز هستند. پس از شمارش تا ، پیام ها خود تخریب می شوند و برای همیشه حذف می شوند.

پس چگونه تلگرام را هک می کنید؟ آیا حتی می توان آن را انجام داد؟ بله ، می توانید تلگرام را هک کنید ، اما فقط در صورت داشتن نرم افزار مناسب. یک برنامه آوانگارد نیاز است تا امنیت هوایی تلگرام را منفجر کند.

هنگام جستجوی راه حل آنلاین برای هک تلگرام مراقب باشید. اکثر راه حل ها همانطور که تبلیغ می شود کار نمی کنند. بسیاری از آنها فقط کلاهبرداری هایی هستند که برای سود سریع از شما طراحی شده اند. دیگران اطلاعات محرمانه شما را می دزدند یا به یک ویروس مخفی تبدیل می شوند.

برای کمک به شما ، ما 3 راه حل قانونی برای هک کردن حساب تلگرام شخصی ارائه می دهیم:

اموزش هک واتساپ با شماره و بدون کد (با چند روش خیلی راحت)

قسمت 1:

هک کردن حساب تلگرام ساده ترین راه هک تلگرام با SPY24 است.

SPY24 یک برنامه جاسوسی درجه یک است که با دستگاه های iOS و Android سازگار است. این یکی از تنها برنامه هایی است که برای هک تلگرام به اندازه کافی پیشرفته است. علاوه بر این ، می توانید این کار را بدون جیلبریک یا روت انجام دهید!

1.1 SPY24 – محافظت از تلگرام مانند چاقو از طریق روغن

عبورSPY24 می کندبه شما امکان دسترسی کامل به حساب تلگرام شخص دیگری را می دهد. این چیزی است که برنامه می تواند انجام دهد:

 • پیامها را بخوانید: SPY24 تمام پیام های تلگرام وارد شده در دستگاه مورد نظر را ثبت می کند. این شامل تماس های خصوصی خصوصی و همچنین تماس های گروهی می شود.
 • پیام های حذف شده را بخوانید: تلگرام تمام پیام های خود را به طور خودکار تخریب می کند. با این حال ، SPY24 همه پیام ها را بلافاصله ثبت می کند و آنها را در سرور خصوصی بایگانی می کند. اگر پیام ها از حساب مورد نظر حذف شده اند ، همچنان می توانید از طریق کنترل پنل SPY24 به آنها دسترسی پیدا کنید.
 • مشاهده فایل های رسانه ای: هرگونه فیلم ، تصویر یا گزارش چت بارگیری شده در تلفن Android یا iOS مورد نظر شما در دسترس شما خواهد بود.
 • زمان بندی ها را بررسی کنید: می توانید ببینید تماس با چه زمانی و با چه کسی برقرار شده است.
 • دسترسی به اطلاعات تماس: SPY24 همچنین تمام اطلاعات تماس از جمله نام ، شماره تلفن ، آدرس ، نام ایمیل و حتی شرح شغل را به شما نشان می دهد.

تمام ویژگی های شگفت انگیز SPY24 را در نسخه نمایشی زنده آن کاوش کنید.

 1.2 SPY24 اعتماد میلیون ها کاربر را در سراسر جهان جلب کرده است.

شما نمی توانید یک برنامه کاربردی مطمئن تر ، کاربرپسندتر و مطمئن تر از SPY24 پیدا کنید. این برنامه مدت هاست قلب های سراسر جهان را به دست آورده است:

 1. مصرف کنندگان در سراسر جهان عاشق SPY24 هستند

بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان از SPY24 استفاده می کنند. شاید نام برنامه را نشنیده باشید ، اما بسیار محبوب است. این برنامه به عنوان یکی از بهترین برنامه های کنترل و نظارت والدین در حال حاضر بر روی کره زمین شهرت دارد.

 1. SPY24 کاملاً محتاط است

حتی اگر بتوانید تلگرام را هک کنید ، در صورت شناسایی فایده ای ندارد. خوشبختانه ، SPY24 یک برنامه 100 hidden مخفی است ، به این معنی که هرگز از آن استفاده نمی کنید.

برای دستگاه های Android هدف ، باید یک برنامه کوچک کوچکتر از 2 مگابایت بارگیری کنید. در پس زمینه اجرا می شود ، فقط از حداقل منابع سیستم استفاده می کند و باتری را خالی نمی کند. نماد برنامه مخفی شده است. همچنین می تواند یک برنامه شبح مانند باشد.

نسخه iOS SPY24 کاملاً از راه دور کار می کند. بارگیری نرم افزار گنجانده نشده است. همچنین می توان آن را از راه دور تنظیم کرد. تشخیص آن غیرممکن است.

 1. SPY24 را می توان در 10 دقیقه

راه اندازی کرد می توانید با SPY24 در عرض 10 دقیقه هک کردن حساب مورد نظر تلگرام را شروع کنید. می توانید خیلی سریع آن را تنظیم کنید. برای نصب یا استفاده از SPY24 نیازی به دانش فنی ندارید. شما دستورالعمل های نصب و استفاده آسان را ارائه می دهید.

 1. SPY24 بدون روت یا جیل بریک کار می کنداز دستگاه جیلبریکگذارید

اگرروت کرده یا خارج شوید ، گارانتی آن را باطل کرده و برای بدافزار باز می. با SPY24 ، اما لازم نیست نگران هیچ یک از این موارد باشید. این برنامه به طور پیش فرض روی نسخه های iOS و Android کار می کند ، نیازی به روت یا جیلبریک نیست.

 1. SPY24 فراتر از هک کردن تلگرام است

SPY24 فراتر از یک برنامه هک برای تلگرام است. این یک برنامه نظارت کامل تلفن است که می تواند تماس ، چت ، ایمیل ، مکان ، رویدادهای تقویم ، یادداشت ها ، سابقه مرورگر ، برنامه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و بسیاری دیگر را ضبط کند.

 1. SPY24 مقرون به صرفه است

بهترین چیز در مورد SPY24 قیمت است! هزینه آن کمتر از یک قهوه استارباکس در ماه است. بیشتر برنامه های جاسوسی دیگر موجود در بازار چندین برابر گرانتر هستند و از شما می خواهند از زندان فرار کرده یا از بالا ریشه کن شوید.

نسخه آزمایشی زنده را

امتحان کنید

1.3 1.3 چگونه می توان بدون اینکه

هک کسی از هک شدن شخصی مطلع باشد ، تلگرام کنید آیا می خواهید با SPY24 هک را شروع کنید؟ در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

مرحله 1: برای یک حساب SPY24 ثبت نام کنید. از آدرس ایمیل خود به عنوان نام کاربری خود استفاده کنید.

مرحله 2: خرید اشتراک SPY24. اگر می خواهید تلگرام را در یک دستگاه هک کنید یا در صورت هدف قرار دادن چند دستگاه ، برنامه خانواده را انتخاب کنید.

مرحله 3: بین iOS و Android را به عنوان پلتفرم هدف انتخاب کنید و روش راه اندازی را دنبال کنید.

پس از نصب SPY24 ، می توانید دستگاه کنترل را از صفحه کنترل شروع کنید. در نوار انتخاب سمت چپ به دنبال برنامه های اجتماعی> تلگرام باشید.

هک تلگرام: نحوه هک کردن تلگرام
هک تلگرام: نحوه هک کردن تلگرام

** لطفا توجه داشته باشید: هیچ برنامه ای را نمی توان تنظیم کرد که از راه دور با دستگاه های Android کار کند. اگر یک برنامه یا سرویس ادعا می کند که می تواند این کار را انجام دهد ، یک کلاهبرداری ، ویروس یا برنامه جعلی است. طعمه دزدان و کلاهبرداران نشوید! **

نسخه ی نمایشی زنده را

امتحان کنید

1.4 پاداش: از keylogger SPY24 برای دریافت رمز عبور برای تلگرام

استفاده کنید Keylogger SPY24 شامل برنامه ای برای. Keyloggers تمام ضربه های وارد شده بر روی دستگاه مورد نظر را ضبط می کند. هنگامی که کاربر رمز عبور خود را برای قفل گپ در تلگرام وارد می کند ، برنامه آن را برای شما بازیابی می کند. سپس می توانید از آن برای مرور چت های مخفی آنها استفاده کنید.

قبل از خرید نحوه عملکرد SPY24 با Live Demo را ببینید!

قسمت 2: چگونه می توان تلگرام را با Cocospy

هک کرد؟ آیا می خواهید جایگزینی مطمئن برای SPY24 برای هک کردن حساب تلگرام دیگران داشته باشید؟ Cocospy گزینه خوبی است. Cocospy یک برنامه نظارت بر تلفن و نظارت از راه دور با رتبه برتر است.

والدین عمدتا از Cocospy برای نظارت بر فرزندان خود استفاده می کنند. اگر فرزند شما از تلگرام – یا برنامه رسانه های اجتماعی دیگر – استفاده می کند و می خواهید او را زیر نظر داشته باشید ، می توانید این کار را به راحتی با Cocospy انجام دهید.

2.1 Cocospy هک تلگرام را شبیه بازی

کودکان می کند Cocospy می تواند حساب های تلگرام را در دستگاه های هدف Android و iOS هک کند. در اینجا برنامه می تواند انجام دهد:

 • هک تلگرام: Cocospy به شما امکان دسترسی کامل به پیام ها ، مخاطبین و فایل های رسانه ای افراد در تلگرام را می دهد. این برنامه علاوه بر تلگرام می تواند تماس ها ، پیامک ها و مکان ها را نیز ثبت کند.
 • اکنون راه اندازی کنید:راه اندازی کنید می توانید به سرعت Cocospy را. تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی فیزیکی کوتاه به دستگاه اندروید مورد نظر است. اگر iPad یا iPhone است ، می توانید Cocospy را از راه دور راه اندازی و کنترل کنید.
 • ناشناس تماشا کنید: Cocospy به عنوان یک برنامه مخفی برای Android و iOS عمل می کند. شما می توانید بدون اینکه شخصی شما را پیدا کند وارد تلگرام وی شوید.
 • به jailbreak ، root نه بگویید: همچنین نیازی به جیلبریک یا روت دستگاه هدف ندارید. Cocospy بدون هر دو کار می کند.

قسمت 3: نحوه هک کردن حساب تلگرام شخصی

Auto Forward یک برنامه هکر شناخته شده برای تلگرام است. این برنامه می تواند بر روی گوشی های هوشمند و تبلت ها بر اساس Android و iOS نظارت داشته باشد. اگر می خواهید یک حساب تلگرام را هک کنید ، این سومین راه حلی است که توصیه می کنیم.

3.1 Auto Forward یک برنامه مفید است

Auto Forward قادر است برنامه های محبوب رسانه های اجتماعی از جمله تلگرام را تحت نظر داشته باشد. در اینجا برخی از بهترین ویژگی های برنامه آمده است:

 • فعالیت تلگرام را وارد کنید.
 • پیامها ، مکانها و اطلاعات تماس را مشاهده کنید.
 • سازگار با جدیدترین دستگاه های Android و iOS.

3.2 توجه: باید jailbreak / root کنید.

متأسفانه ، ما نمی توانیم با تمام وجود Auto Forward را توصیه کنیم. این برنامه از شما می خواهد که از زندان فرار کنید یا دستگاه مورد نظر را برای کار ریشه کن کنید. شکستن زندان / ریشه زایی دشوار است و به طور بالقوه می تواند به دستگاه هدف آسیب برساند. این فرآیند همچنین ضمانت را باطل می کند.

برای

تکمیل ثرترین روش هک کردن تلگرام دیگران استفاده از SPY24 است. این برنامه همه کارها را برای شما انجام می دهد و شما را در تماشای تلگرام در آرامش آزاد می گذارد. برای استفاده از برنامه یا راه اندازی آن نیازی به دانش فنی ندارید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *