نماد سایت همیار جی پی اس

چگونه متوجه شویم در واتساپ هک شده ایم؟ %100

واتساپ هک حساب یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای هر کسی در دنیای مجازی رخ دهد ، اگرچه حفظ امنیت اطلاعات تا حدودی به عهده شرکت نرم افزار و ارائه دهنده آن و تا حدودی خود شخص است ، اما در این بین احساس می شود علائم هک در WhatsApp یا سایر نرم افزارها.

امروز در گروه مشاوره هیواتک می خواهیم در مورد علائم هک واتس اپ صحبت کنیم ، البته باید بگوییم که هک این نرم افزار بسیار ممکن است و هدف ما هدف ساده ای نیست ، اما در این مقاله سعی داریم بیشتر در مورد علائم هک واتس اپ تلاش کنیم بگذارید ما را به شما معرفی کنیم تا در صورت مشاهده این علائم ، از دسترسی غیر مجاز به حساب خود در اسرع وقت جلوگیری کنید. از آنجا که اکثر برنامه های فضای مجازی مانند WhatsApp ، Telegram و Instagram دارای نسخه های وب هستند ، باز کردن آنها در سیستم های مختلف می تواند شروع خوبی برای دسترسی آسان برندگان به اطلاعات مربوط به حساب شما یا از طرف شما باشد. پیام های مختلف را برای دیگران ارسال کنید.

WhatsApp یکی از محبوب ترین نرم افزارهایی است که امروزه بسیاری از کاربران از طریق آن اطلاعات را ارسال و دریافت می کنند و در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها مردم ترجیح می دهند از این نرم افزار برای برقراری ارتباط استفاده کنند ، بنابراین شناسایی علائم هک واتساپ و جلوگیری از وقوع آن مهم است که مورد توجه قرار گیرد.

از کجا بدانیم که واتس اپ ما هک شده است؟


همانطور که همه ما می دانیم WhatsApp Messenger محبوب ترین برنامه پیام رسانی برای تلفن های هوشمند و رایانه ها است. میلیون ها کاربر هر روز از این برنامه برای تماس های آنلاین استفاده می کنند. این همچنین بدان معنی است که هر روز تلاش های زیادی برای هک شدن انجام می شود. همه به این فکر می کنند که چگونه از چت های خود در واتس اپ محافظت کنند.

آیا نگران امنیت حساب WhatsApp خود هستید؟ خوب است بدانید که با دنبال کردن دستورالعمل های این مقاله می توانید به راحتی از حساب WhatsApp خود محافظت کنید.

چگونه متوجه شویم در واتساپ هک شده ایم؟ %100

دمای گوشی های هوشمند

اگر تلفن هوشمند شما بیش از حد داغ می شود. اغلب اوقات ، برنامه های قدرتمندی که در پس زمینه تلفن شما اجرا می شوند ، تلفن را گرم می کنند و البته این می تواند جاسوسی کند.

مصرف باتری را افزایش دهید

اگر فقط با انداختن تلفن همراه یا داده های Wi-Fi باتری تلفن هوشمند شما خیلی سریع تمام می شود ، ممکن است تلفن هوشمند شما بدون اطلاع شما دارای جاسوس افزار باشد.

علاوه بر علائم هک WhatsApp ، روش های دیگری که می توانند امنیت WhatsApp را به خطر بیندازند به شرح زیر است:

وب واتس اپ

WhatsApp Web ویژگی جدیدی از واتساپ هک است که به شما کمک می کند به حساب واتساپ هک خود در رایانه دسترسی پیدا کنید. شما باید کد QR را از طریق تلفن همراه خود اسکن کنید ، پس از آن می توانید به راحتی در زمان واقعی به حساب WhatsApp خود در رایانه دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از این برنامه به نام “Whatscan For WhatsApp Web” برای دسترسی به حساب Whatsapp خود در تلفن همراه خود استفاده کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا از طریق چندین تلفن هوشمند به حساب WhatsApp خود دسترسی پیدا کنید ، فقط کافیست کد QR را از حساب اصلی WhatsApp اسکن کنید.

پاسخ

ورود به سیستم WhatsApp را از حساب اصلی واتساپ هک خود بررسی کنید. اگر دستگاه غیر مجاز را در آنجا پیدا کردید ، فقط تمام دستگاه های غیر مجاز را از WhatsApp Web حذف کنید. با از بین بردن همه دستگاه ها ، می توانید از این هک در واتساپ هک محافظت کنید.

بازیابی پیام ها

هکرها از این روش برای کپی کردن پیام های واتساپ هک از دستگاه خود و ارسال ایمیل به شناسه ایمیل دیگر استفاده می کنند. آنها می توانند با کپی کردن برخی از پرونده ها از پوشه WhatsApp ، تمام پیام های WhatsApp شما را بخوانند.

پاسخ

از برنامه WhatsApp Locker و تلفن خود استفاده کنید. با استفاده از قفل برنامه می توانید هر برنامه یا تلفنی را قفل کنید. بنابراین وقتی یک هکر سعی در کپی کردن پرونده های ذخیره شده از My Files دارد ، ابتدا باید تلفن شما را که قبلاً توسط شما قفل شده است باز کند ، در این صورت دیگر دسترسی نخواهد داشت.

نرم افزارهای جاسوسی

هرکسی می تواند با استفاده از نرم افزارهای جاسوسی به راحتی تلفن و WhatsApp شما را هک کند.

پاسخ

همیشه بررسی کنید که آیا برنامه ناشناخته ای در تلفن شما ذخیره شده است. WhatsApp قبلاً قابلیت تأیید دو مرحله ای را فعال کرده است. WhatsApp همانطور که می شناسیم بسیار محبوب است اما هکرها نیز هر روز سعی می کنند نقاط ضعف خود را پیدا کنند. بنابراین باید هنگام استفاده از واتس اپ بیشتر آگاه باشید.

دانستن همه این موارد به شما کمک می کند تا علائم هک واتس اپ را درک کنید ، ما همچنین می خواهیم روش هایی برای افزایش امنیت واتس اپ ارائه دهیم.

روش های محافظت از واتس اپ


اگر می خواهید از حساب WhatsApp خود محافظت کنید ، علاوه بر شناسایی علائم هک WhatsApp ، هر یک از موارد زیر می تواند راهی برای هک WhatsApp شما باشد ، این مراحل را دنبال کنید:

شماره 1 – WhatsApp را قفل کنید

ویژگی قفل صفحه دستگاه برای محافظت از WhatsApp کافی نیست. بنابراین برای امنیت بیشتر باید WhatsApp خود را قفل کنید. Whatsapp هیچ نوع حالت قفل را ارائه نمی دهد ، بنابراین برای جلوگیری از هک چت WhatsApp باید افزونه های قفل Whatsapp را نصب کنید.

شماره 2 – تلفن خود را با کسی به اشتراک نگذارید

نباید تلفن خود را با افراد غریبه به اشتراک بگذارید ، زیرا هر کسی می تواند برنامه ای را روی تلفن همراه شما نصب کند تا داده های تلفن همراه یا WhatsApp شما را هک کند.

علائم هک واتس اپ

№ 3 – برنامه ها را از منابع غیر مجاز یا ناشناخته نصب نکنید

همیشه برنامه ها را از فروشگاه Google Play نصب کنید. لطفاً قبل از نصب در تلفن ، جزئیات ، رتبه بندی ، نظرات برنامه نویس را بررسی کنید.

شماره 4 – از Wifi ناشناس یا رایگان استفاده نکنید

شما نباید از Wi-Fi ناشناخته یا عمومی استفاده کنید ، زیرا هر کسی می تواند با استفاده از اتصال wifi به راحتی اطلاعات تلفن همراه شما را هک کند.

شماره 5 – همیشه از WhatsApp خارج شوید

وقتی وارد هر دستگاه WhatsApp می شوید ، باید از سیستم خارج شوید.

جاسوس‌‌ افزاری پگاسوس هک گوشی پیچیده برای اندروید و iOS (Pegasus)

خروج از نسخه موبایل